Dawno niewidziana Kristen Stewart (33 l.) pojawiła się na imprezie halloweenowej w Los Angeles ze swoją kumpelą ze „Zmierzchu” Dakotą Fanning (29 l.). Jednak wzrok wszystkich przykuła stylizacja aktorki – Stewart pokazała czary stanik.

Kristen Stewart na imprezie u Riry Ory

Jej „wakacyjny” look składał się z kolorowego kompletu, który połączyła z białymi skarpetkami i tenisówkami w tym samym kolorze. Koszulkę miała rozpiętą, eksponując biustonosz. Na jej lewej ręce zauważono pierścionek, który prawdopodobnie dostała od swojej partnerki Dylan Meyer, z którą jest w związku od 2 lat.

Tymczasem przyjaciółka aktorki Dakota Fanning zdecydowała się na czarny total look. Obie, jak rebeliantki postanowiły się nie przebierać na Halloween?

Kristen Stewart na imprezie halloweenowej

Kristen Stewart i Dakota Fanning stały się wielkimi przyjaciółkami po nakręceniu filmów „The Runaways” w 2019 roku i „Zmierzchu” w 2011 roku, „Mogę szczerze powiedzieć, że moja przyjaźń z Kristen [Stewart] to jedna z najbardziej wyjątkowych więzi w moim życiu”, wyznała Dakota Fanning w rozmowie z amerykańskim Vogue.

TA stylizacja Kristen Stewart to dramat

Kristen Stewart, która rzadko widywana jest na imprezach nie związanych z promocją swoich filmów, podobno poprosiła niedawno znanego ze swoich kanałów kulinarnych Guy’a Fieriego, by udzielił jej ślubu z narzeczoną.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: