Małgorzata Tomaszewska jest uwielbianą przez widzów prowadzącą program śniadaniowy „Pytanie na śniadanie”. Jakiś czas temu zaskoczyła wszystkich informacją, że spodziewa się drugiego dziecka, a później zdradziła, że urodzi córeczkę. Jednocześnie dziennikarka w rozmowie z Kozaczkiem zapowiedziała, że planuje pracować prawie do samego końca ciąży i równie szybko wrócić:

Mam nadzieję, że będę pracować do samego końca i wrócę jak najszybciej. Jakbym wróciła po dwóch tygodniach to byłoby cudownie. Może się uda. Wiem, że po pierwszej ciąży miałam 9 miesięcy przerwy, ale już po mniej więcej 1-2 tygodniach wychodziłam z domu i byłam aktywna, więc wydaje mi się, że jest to do zrobienia.

Małgorzata Tomaszewska zdradziła płeć drugiego dziecka!

Ciężarna Małgorzata Tomaszewska upadła w trakcie „Pytania na śniadanie”

Choć widzowie i produkcja „Pytania na śniadanie” bardzo cieszą się z obecności Tomaszewskiej w programie, przebywanie w studiu w jej zaawansowanej ciąży wiąże się z ryzykiem, o czym jakiś czas temu przekonała się sama dziennikarka. Na planie „PnŚ” doszło do niebezpiecznej sytuacji i w rozmowie ze Światem Gwiazd Tomaszewska opowiedziała o wypadku, do któego doszło podczas jej drugiej ciąży”:

Przechodzimy z kanap do kącika eksperckiego i ja nie zauważyłam podestu. […] Jakoś nie zauważyłam i jak runęłam, całe szczęście nie na brzuch tylko na pupę. Nie bolał mnie ten upadek, ale wylałam na siebie herbatę spektakularnie. Wszyscy zamarli na planie. Olek poszedł do rozmowy sam. […] Ja byłam trochę zestresowana tym co się stało – wyznała.

Po zdarzeniu od razu udała się do lekarza, na szczęście okazało się, że ani jej ani dziecku nic się nie stało:

Potem poszłam od razu do lekarza, ale to tak bardziej profilaktycznie, bo nie czułam, żeby coś się stało. Ale jednak upadek w ciąży zawsze jest alarmujący i stresujący. 

Małgorzata Tomaszewska chwali się coraz większym brzuszkiem: „Rośniemy”

pasekkozak

Małgosia Tomaszewska EKSPRESOWO wróci po ciąży do Pytania na śniadanie

IG: malgorzata__tomaszewska

IG: malgorzata__tomaszewska

IG: malgorzata__tomaszewska

scena z: Małgorzata Tomaszewska, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Małgorzata Tomaszewska, fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Małgorzata Tomaszewska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Małgorzata Tomaszewska, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Małgorzata Tomaszewska, Aleksander Sikora, Marina Łuczenko-Szczęsna, fot. Niemiec/AKPA

scena z: Małgorzata Tomaszewska, Aleksander Sikora, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Małgorzata Tomaszewska, Aleksander Sikora

Warszawa, 01.06.2020. Nagranie programu ‚Pytanie na Sniadanie’ w TVP2; n/z Malgorzata Babilonska – trenerka fitness, Malgorzata Tomaszewska, Aleksander Sikora.,Image: 526293360, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: forumgwiazd.com.pl / Forum