Małgorzata Tomaszewska jest prezenterką telewizyjną. Widzowie uwielbiają ją oglądać w „Pytaniu na śniadanie”, w którym jest jedną z głównych prowadzących. Jakiś czas temu dziennikarka zaskoczyła wszystkich informacją, że spodziewa się drugiego dziecka. Jej ciąża przez dłuższy czas pozostawała w tajemnicy. Teraz śmiało pokazuje się z brzuszkiem.

Małgorzata Tomaszewska zdradziła płeć drugiego dziecka!

Małgorzata Tomaszewska chwali się coraz większy brzuszkiem: „Rośniemy”

Małgorzata Tomaszewska jest bardzo aktywna mediach społecznościowych. Stale publikuje zdjęcia zarówno swoje, jak i jej małego synka. Prezenterka ostatnio zaskoczyła fanów na Instagramie, umieszczając post, w którym ogłosiła płeć dziecka. Jak się okazało, spełniło się marzenie dziennikarki, która urodzi córeczkę.

Tomaszewska ma synka Enzo. Jakie imię szykuje dla drugiego dziecka? Ma już plan!

Małgorzata Tomaszewska nie zwalnia tempa. Jej obserwujący stale czekają na nowe publikacje młodej mamy, a ona ich nie zawodzi. Ostatnio na profilu dziennikarki pojawił się przepiękny post z jeszcze większym brzuszkiem! Tomaszewska ubrana w czarny kostium kąpielowy pozuje w pięknej scenerii na plaży, a w tle możemy zobaczyć drapacze chmur. Gwiazda „Pytanie na Śniadanie” odpoczywa na wakacjach w gronie swojego małego synka.  W swoim poście wskazała, że jej brzuszek szybko rośnie. Widać, że młoda mama nie może doczekać się przyjścia na świat córeczki.

Rośniemy 🩷- pisze pod zdjęciem Małgorzata Tomaszewska

Małgorzata Tomaszewska o powrocie do PnŚ po ciąży. To będzie EKSPRESOWY powrót!

Jak wiemy, fani celebrytki obserwują postępy jej ciąży i wyczekują kolejnych postów z niecierpliwością. Nie ukrywają swojego zachwytu i wsparcia w komentarzach na Instagramie dziennikarki.

  • Małgosiu, jak pięknie wyglądasz 💚🥹🥹
  • Promieniejesz z każdym dniem mamusia 😊 pięknie jak zawsze 😍
  • Cudnie wyglądasz ❤️❤️❤️Najpiękniejsza Mama❤️❤️❤️❤️
  • Gosieńko kochana, z każdym dniem jesteś coraz piękniejsza, wyglądasz kwitnąco kochana 🤗
  • Przepiękna Małgosia z pięknym brzuszkiem ❤️❤️❤️❤️❤️❤️ – komentują obserwujący

IG: malgorzata__tomaszewska

Małgorzata Tomaszewska, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Małgorzata Tomaszewska, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Małgorzata Tomaszewska, fot. Wojtalewicz Jarosław/AKPA

Małgorzata Tomaszewska,  fot. Piętka Mieszko/AKPA