Kylie Jenner (22 l.) po dwóch latach płomiennego romansu rozstała się z Travisem Scottem. Para postanowiła, że będzie funkcjonować oddzielnie. Opiekę nad córką, Stormi, Kylie i Travis podobno chcą dzielić sprawiedliwie na pół.

Dlaczego Kylie Jenner i Travis Scott się rozstali? Oto zaskakujące powody

Kylie Jenner po rozstaniu z Travisem Scottem spotkała się z Tygą

Tymczasem Kylie nie próżnuje. Miliarderka wróciła do stylu życia singielki – jedną z ostatnich nocy spędziła poza domem w towarzystwie przyjaciółek – Anastasia 'Stassi’ Karanikolaou i Kelsey Calemine.

Ale nie to jest najciekawsze. Otóż wszystkie trzy panie o 2.00 nad ranem pojawiły się w hotelu, w którym był chłopak Kylie, Tyga, pracuje w studio nagraniowym. Kylie z koleżankami przyjechały do Tygi – po około godzinie koleżanki celebrytki wyszły głównym wejściem, pojawił się tam również Tyga. Kylie nie było z nimi – według informatora wyszła tylnym wyjściem z hotelu.

Czy Kylie chciała coś ukryć? Czy nocna schadzka z Tygą to początek przerwanego związku? Przypomnijmy, że Kylie i Tyga byli razem zanim Jennerka związała się z Travisem Scottem. Plotkowano, że Kylie i Tygę podzieliła różnica wieku. Podobno później, gdy Kylie zaszła w ciążę, Tyga był bardzo zazdrosny, bo wciąż coś czuł do swej byłej dziewczyny.

W ostatnim czasie Kylie i Tyga pozostawali w dobrych relacjach. Gdy ona była ze Scottem, spotkania z Tygą były przypadkowe. Byli kochankowie nie unikali siebie i żywili wobec siebie serdeczne uczucia.

Kylie Jenner wyglądała jak złota BOGINI na ślubie Bieberów, suknią przyćmiła PANNĘ MŁODĄ!

Czy serdeczność na nowo przerodzi się w coś więcej? Czas pokaże!

Kylie Jenner, fot. FORUM/BACKGRID

 

Kylie Jenner, fot. FORUM/BACKGRID

 

Kylie Jenner na wakacjach z byłym partnerem, Travisem Scottem i córką Stormi, fot. Forum, Mega Agency

 

Kylie Jenner na wakacjach z byłym partnerem, Travisem Scottem i córką Stormi, fot. Forum, Mega Agency

 

Tyga, fot. FRUM/ MCC / Spread Pictures / Forum

 

Tyga, fot.  [Photo via Newscom]