Książę George uczy się w szkole Thomas’s w południowym Londynie. We wrześniu dołączy do niego księżniczka Charlotte. Okazuje się, że jedna z nauczycielek może stać się o wiele bliższa rodzinie królewskiej. Wychodzi za mąż za przyjaciela księcia Williama, Thomasa van Straubenzee. Kto by pomyślał, że z niego taka swatka!

Pracownicy jednego ze sklepów byli POD WRAŻENIEM tego, co zrobił książę George

Przyjaciel księcia Williama bierze ślub z nauczycielką księcia George’a

Jak podają brytyjskie media, Thomas oświadczył się nauczycielce Lucy Lanigan-O’Keeffe, która jest także asystentką dyrektora szkoły i angażuje się w działalność charytatywną.

Są już także znane weselne plany pary – William ma być osobą, która usadzi gości i wygłosi przemówienie. Książę George i księżniczka Charlotte też będą obecni i zapewne otrzymają ważne zadania do wykonania, jak trzymanie welonu czy niesienie obrączek.

 

Książę George

Kim jest Thomas van Straubenzee?

Jest on przyjacielem Williama ze szkolnych lat, a także ojcem chrzestnym księżniczki Charlotte. Wcześniej był żonaty z córką księcia Northumberland, Lady Melissą Percy. William i Harry byli obecni na weselu, ale para wkrótce się rozwiodła. Jedną z druhen była Chelsy Davy, była dziewczyna księcia Sussex.

ZOBACZ TAKŻE:

Koledzy w szkole wymyślili księciu George’owi PRZEZWISKO

Internet pęka ze śmiechu po komentarzu księcia George’a na temat mamy Kate

Księżniczka Charlotte RZĄDZI swoim starszym bratem, księciem Georgem – to video robi FURORĘ w sieci

Thomas van Straubenzee jest przyjacielem Williama ze szkolnych lat, a także ojcem chrzestnym księżniczki Charlotte. Wcześniej był żonaty z córką księcia Northumberland, Lady Melissą Percy.  fot. Forum, Reuters

Książę William i książę Harry na premierze Our Planet
Księżniczka Charlotte Książę George