Doda żyje jak na karuzeli. Oprócz problemów ze zdrowiem ukochanego, ma jeszcze kilka innych, poważnych kwestii do załatwienia.

Po pierwsze, jak donosi eFakt, sąd nie zgodził się na umorzenie sprawy dotyczącej jej wypowiedzi na temat Biblii. Przypomnijmy, że Ryszard Nowak, przewodniczący Ogólnopolskiego Komitetu Obrony przed Sektami zarzucił Rabczewskiej przestępstwo znieważenia przedmiotu czci religijnej i obrażenia uczuć religijnych m.in. chrześcijan i żydów. Sprawa znajdzie się zatem na wokandzie, a Doda będzie się musiała tłumaczyć.

Z innych, mało optymistycznych wiadomości na temat Rabczewskiej: na swej stronie internetowej Doda napisała, że po serii badań okazało się, że brat Adama Darskiego nie może być dawcą szpiku dla lidera Behemotha.

Nie poddajemy się! Jedna na kilkanaście tysięcy osób może być dawcą szpiku! Wystarczy zarejestrować się na http://www.dkms.pl/, to tylko 15 min. Waszego czasu. – apeluje Doda. – Jeżeli to nie pomoże Adamowi to na pewno uratuje życie INNYM LUDZIOM! Pamiętajcie! W Polsce, co godzinę, ktoś nowy choruje na białaczkę, nieznany z telewizji.. ale z taką samą wolą życia. Zarejestruj się w bazie dawcy szpiku… Może pewnego dnia ten ktoś zapuka do Twoich drzwi, a Ty jakby nigdy nic URATUJESZ MU ŻYCIE! JA JUŻ SIĘ ZAREJESTROWAŁAM! KOLEJ NA CIEBIE! Ludzkie istnienia są w rękach każdego z Nas.

I na koniec fragment wpisu na temat występu gwiazdy w Opolu:

KOCHANI,po cudownym, pełnym energii, koncertowym weekendzie już wiem na pewno, że nie będę potrafiła odmówić występu w Opolu. Dostajemy miliony maili z zapytaniem o festiwal. Nie zawiodę Was. Szczególnie w momencie, gdy długo wyczekiwana premiera płyty rozmyła się w czasie, nie miałabym serca odwołać występu. Nie ukrywam, że będzie mi ciężko pogodzić życie szpitalne z przygotowaniami ale zrobię wszystko by odwdzięczyć się za Wasze wsparcie, miłość i siłę, którą czuć w każdym zakątku Polski, do którego jadę co koncert.

\"\"