Tamara Gonzalez Perea rok temu została zwolniona z programu „Pytanie na śniadanie”. Prowadziła poranny program z Robertem El Gendy. Miesiąc po odejściu z telewizji nagrała wideo na Instagramie, w którym opowiedziała o kulisach pracy w Telewizji Polskiej.

Czym zajmuje się teraz Tamara Gonzalez Perea?

Macademian Girl: W dzieciństwie przeszłam PIEKŁO bycia wyzywaną od „CZARNUCHÓW”, „ASFALTÓW” i „MURZYNÓW”

Macademian Girl tłumaczyła, że TVP chciało pieniądze od social-mediów, na co influencerka nie chciała się zgodzić, ponieważ była znana w sieci na długo przed pracą w „PnaŚ”.

Z umowy impresaryjnej wynikało, że mam oddawać lwią część swoich zarobków – to było 20-30 procent – ze wszystkiego, z każdego swojego social medium: Facebooka, Instagrama, bloga, YouTube’a. Dla mnie jako influencerki jest to umowa niekorzystna, bo zakłada często wyłączność, ja nie mogłabym nic zrobić bez zgody stacji, o wszystko musiałabym pytać – powiedziała Tamara na Instagramie.

Po pracy w telewizji zmieniła swoje życie o 180 stopni. Już na początku 2020 roku zakończyła prowadzenie swojego słynnego bloga, na którym pisała modowe i urodowe porady. Tłumaczyła wówczas, że nie kończy z modą, ale zrozumiała, że jej misja i to, co robi, daleko wykracza poza po prostu „ubieranie się”. 

Macademian Girl zwróciła uwagę mężczyźnie, który KRZYCZAŁ na dziecko. Jego reakcja szokuje

Tamara postanowiła otworzyć nowy biznes. Odsunęła się od show-biznesu i zaczęła szkolić kobiety. Teraz prowadzi warsztaty dla kobiet, które mają pomóc im „odkryć w sobie Boginię”. Koszt szkolenia zaczyna się od 500 do 1847 zł.

Tamara Gonzalez Perea Fot. Piętka Mieszko/AKPA

Tamara Gonzalez Perea Fot. Niemiec/AKPA

Tamara Gonzalez Perea, Rafał Maserak Fot. Baranowski/AKPA