Paulina Młynarska, córka Wojciecha Młynarskiego właśnie wzięła kolejny ślub! W ostatnim czasie odbyło się sporo wesel w polskim show-biznesie m.in. Hanny Żudziewicz i Jacka Jeschke, Rafała Mroczka, Liroy’a, Aleksa Mackiewicza, czy Karoliny Sawki.

Paulina Młynarska do byłej minister. „Ty wstrętna, narcystyczna babo”

Paulina Młynarska wzięła piąty ślub

Dziś pochwaliła się tym wielkim dniem dziennikarka Paulina Młynarska. Oficjalnie oznajmiła, że właśnie wzięła ślub zKenneth Hume. Opublikowała na Instagramie weselną kartkę oraz dwa zdjęcia z ukochanym:

Paulina Młynarska Hume i Kenneth Hume mają przyjemność ogłosić, że 05.07.2024 wzięli ślub podczas prywatnej ceremonii w Kolimabari na Krecie. Posyłamy – napisała Młynarska.

W dniu ślubu po raz pierwszy pokazała swojego świeżo upieczonego męża. Do tej pory nie chwaliła się romantycznymi zdjęciami z Kennethem Humem, starała się swoje życie miłosne trzymać w tajemnicy. Nie wszyscy wiedzą, że Paulina Młynarska już cztery razy wychodziła za mąż. Mamy nadzieję, że piąte okaże się tym do końca życia.

Paulina Młynarska sprzedaje mieszkanie na Krecie. Po artykułach w mediach grzmi: „Cena jest bardzo umiarkowana, nikomu szkody nie przyniesie”

Paulina Młynarska skrytykowała reklamę z udziałem Lary Gessler „Wkurzyłam się maksymalnie”

Paulina Młynarska wzięła piąty ślub Fot. Instagram

Paulina Młynarska wzięła piąty ślub Fot. Instagram