Paulina Młynarska (48 l.) ma jedną córkę z pierwszego małżeństwa. Alicja Nauman (27 l.), bo tak nazywa się córka dziennikarki, pochwaliła się zmianą statusu związku w mediach społecznościowych. Alicja jest osobą utalentowaną artystycznie, działa na rzecz ekologii, jednak kobieta nie pcha się do świata show-biznesu. Pojawiła się razem ze swoją mamą na kilku ściankach, ale woli skupiać się na ważnych dla niej sprawach.

Paulina Młynarska oskarżyła Andrzeja Wajdę! Padły MOCNE słowa

Córka Pauliny Młynarskiej wzięła ślub z kobietą

Alicja Nauman na co dzień mieszka w Londynie. Kobieta na swoim Instagramie pochwaliła się kilkoma krótkimi filmikami z lesbijskiego ślubu. Ala i jej partnerka, Dorota Wróblewska, żyją w Wielkiej Brytanii, gdzie zgodnie z prawem od grudnia 2005 roku, osoby tej samej płci mogą mogą zawierać cywilne związki partnerskie na takich samych zasadach, jak pary heteroseksualne..

O Alicji zrobiło się głośno, gdy media podłapały zdjęcia artystki na Instagramie, na których widzimy ją nago w otoczeniu plastikowych worków. Alicja chciała tym sposobem zwrócić uwagę na problem plastiku, który opanował naszą planetę.

Kim jest córka dziennikarki Pauliny Młynarskiej, Alicja Nauman?

Alicja urodziła się w 1992 roku. Jest choreografką, tancerką, performerką i aktywistką na rzecz ochrony środowiska i praw społeczności LGBT+. Uczęszczała do szkoły tanecznej London Contemporary Dance School. Sztuka od zawsze byłą obecna w jej życiu. Ala jest wnuczką zmarłego w 2017 roku poety, artysty kabaretowego oraz autora i wykonawcy piosenek, Wojciecha Młynarskiego. Sztuka jest dla Alicji sposobem na zwrócenie uwagi na ważne i aktualne tematy społeczne i polityczne.

Na InstaStories Alicji pojawiło się zdjęcie, które wyglądało na ślubne. Mogliśmy obejrzeć Nauman pozującą w  koronkowej, białej sukience, a jej partnerka – Dorota – w zielonym garniturze. Nie wiadomo jednak, kiedy dokładnie i w jakim miejscu odbył się ślub, ani czy ceremonia miała symboliczne znaczenie.

Gratulujemy!

ZOBACZ WIĘCEJ:

Paulina Młynarska: Czuję się OSZUKANA i SKOPANA: magazyn Wprost pokazał jej ojca jako tyrana

Paulina Młynarska ma NOWĄ fryzurę; po blond włosach nie ma śladu

Paulina Młynarska OSTRO o Annie Lewandowskiej: Nie kupujcie tego!

Alicja Nauman Paulina Młynarska

Alicja Nauman z mamą Pauliną Młynarską na promocji książki. Fot.AKPA

Paulina Młynarska Alicja Nauman

Paulina Młynarska wraz z rodziną. Fot.AKPA

Paulina Młynarska

Paulina Młynarska z córką z pierwszego małżeństwa, Alicją. Fot.AKPA