Sandra Kubicka w sierpniu zaręczyła z Brazylijczykiem, Kaio Alves Goncalves. Oznajmiła natychmiast, że wkrótce się pobierają. Po tygodniu już wrzuciła zdjęcie z salonu sukien ślubnych. W związku z licznymi projektami zawodowymi modelki planowali wziąć ślub dopiero w tym roku.

Wesele Sandry Kubickiej i Kaio Alves Goncalves

Sandra Kubicka wyznaczyła datę ŚLUBU: „W poniedziałek rozsyłamy zaproszenia”

Sandra Kubicka w „Dzień Dobry TVN” chwaliła się, że ceremonia odbędzie się w lipcu na 100 osób i potrwa aż przez trzy dni w Polsce. Modelka miała już wybraną suknię ślubną – zdradziła, że będzie mieć aż kilka sukienek „jak z bajki Disney’a”.

Teraz okazuje się, że Sandra Kubicka i Kaio Alves Goncalves w związku z koronawirsuem byli zmuszeni przełożyć datę ślubu. W rozmowie z „Plejadą” modelka tłumaczy:

Myślę, że wszyscy jesteśmy w tym samym momencie, kiedy już chcemy wrócić (red. do dawnej rzeczywistości), ale myślmy też o starszych ludziach. Ja w ten sposób myślę o mojej rodzinie, dlatego przekładamy nasze wesele, bo nieważne co będzie za 3 miesiące, nie chcę nikogo narażać, nie chcę być samolubna, trzeba myśleć odpowiedzialnie teraz, w tych czasach.

Sandra Kubicka zdradza SZCZEGÓŁY ślubu!

Kubicka nie ukrywa, że jest jej przykro, ale przyznaje, że nie jest najważniejsza:

Mój dzień był już zaplanowany od A do Z. Ale to nieważne, to nie ja jestem tutaj ważna. Ważne jest to, że nie chcę narażać ludzi. Moje wesele byłoby jednym wielkim zgrupowaniem z całego świata: ludzie z Brazylii, Stanów Zjednoczonych, Polski, Niemiec. Nie chcę tworzyć koronawirus imprezy, na której ludzie baliby się tańczyć ze sobą, dotykać. Jest to ciężka decyzja, ale myślę, że to bardzo odpowiedzialna decyzja i tak musiało się wydarzyć – powiedziała Sandra.

Sandra Kubicka bawi się z PASIERBICĄ na jachcie. W końcu się dogadały?

Sandra Kubicka, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

Sandra Kubicka, SK:, , fot. Baranowski/AKPA