Laura Sieka po pół roku od wyjścia z programu „Love Island” poinformowała, że spodziewa się dziecka. Wrzuciła zdjęcie testu ciążowego oraz USG na swój profil instagramowy. Mimo krótkiego związku z niejakim Bartkiem można było zauważyć na jej twarzy, że ciąża dała jej ogromną radość.

Laura Sieka z „Love Island” urodziła!

Córka Laury Sieki choruje na gastroschisis

Laura Sieka dwa dni temu oznajmiła, że jej długo wyczekiwana córeczka jest już na świecie. Dziewczynka przyszła na świat w Katowicach i na razie przebywa w inkubatorze.

Laura z „Love Island” przekazała przykrą wiadomość: „Nasza księżniczka jest chora”

Była uczestniczka „Love Island” jeszcze w kwietniu informowała, że dziecko cierpi na gastroschisis, czyli wadę rozwojową polegającą na rozszczepie powłok brzusznych i będzie musiało szybciej przyjść na świat.

Internauci dopytywali się, co będzie dalej z dziewczynką. Laura poinformowała, że jej córeczka przeszła już operację:

Kochani! Nasz mała wojowniczka jest po operacji. Wszystko się udało! Dziękujemy za wsparcie, modlitwy, te wszystkie wiadomości. Jesteście cudowni! Pamiętajcie, dobro wraca do dobrych ludzi. Bartek jest w stałym kontakcie z lekarzami. Wczoraj późnym wieczorem dowiedzieliśmy się, że operacja się udała. Była planowana kilkuetapowo, ale na szczęście skończyło się na tej jednej. Mała jest dzielna i silna. Funkcjonuje jak normalny noworodek. Krążenie i wszystko jest w porządku. Nic tylko czekać aż będę mogła ją przytulić – napisała Laura Sieka.

OMG! Uczestniczka ostatniej edycji „Love Island” jest w CIĄŻY!