Joanna Krupa odkąd została mamą chętnie dzieli się z fanami nowinkami z życia swojej córeczki. Obserwatorzy modeli i jurorki programu „Top Model” mogą więc niemal codziennie podglądać kadry ze słodką dziewczynką w roli głównej. I choć mogłoby się wydawać, że takie materiały nie są w stanie rozpętać w sieci burzy, rzeczywistość okazuje się nieco inna…

Angelina Jolie rzuci Hollywood i przeprowadzi się do Azji?! Nowy plan na życie blokuje tylko jedna kwestia…

Joanna Krupa reaguje na komentarz fanki dotyczący pomalowanych paznokci Ashy

Asha-Leigh Nunes przyszła na świat 2 listopada 2019 roku. Dziewczynka jest owocem związku Joanny Krupy i jej (za chwilę ex?) męża, Douglasa Nunesa. 44-latka od narodzin córki relacjonuje światu ich wspólne życie. Nic więc dziwnego, że ostatnio w jej social mediach pojawił się filmik, ukazujący jak modelka uczy Ashę języka polskiego. Uroczy materiał podbił serca większości fanów celebrytki. Niemniej wśród komentarzy można znaleźć także bardziej kąśliwe uwagi. Jedna z internautek pokusiła się o takie słowa:

Sylwia Grzeszczak pokazała córkę! Czy Bogna pójdzie w ślady mamy?

Tylko te pomalowane paznokcie – napisała obserwatorka Joanny.

I jaki problem? Dla dziecka lakier – odpowiedziała Asia.

Okazuje się, że Joanna może liczyć na duże grono obrońców. Fanki modelki w licznych odpowiedziach na tę uwagę pisały, że one również spełniały życzenia swoich dziewczynek i pozwalały im nosić kolorowe paznokcie, malowane produktami przeznaczonymi dla dzieci.

Też malowałam swojej córce jak skończyła 3 lata – pisze jedna z kobiet. Druga dopytuje – A masz dzieci? która dziewczynka nie chciała chociaż raz w życiu pomalować pazurków lakierem mamusi albo ubrać jej buty etc. W czym problem?

Paris Hilton ujawniła, że przez traumę musiała zrezygnować z naturalnego zapłodnienia

A wy co sądzicie na ten temat?

 

Joanna Krupa, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Joanna Krupa, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA