Kasia Kowalska kilka dni temu w krótkim nagraniu na Instagramie poinformowała, że zadzwonili jej ze szpitala w Wielkiej Brytanii z pytaniem, czy zezwala na intubacje córki, bo stwierdzili u niej koroanawirusa. Na szczęście piosenkarka uspokoiła, że stan Oli jest już stabilny.

Co dalej z córką Kasi Kowalskiej?

Kasia Kowalska o problemach z córką: Wagarowanie, palenie papierosów, imprezy…

Natomiast znajomi piosenkarki zdradzili w „Super Expressie”, że z „Olą nie ma kontaktu, Kasia jest rozbita i sytuacja naprawdę jest dramatyczna„.

Córka Kasi Kowalskiej ma koronawirusa. Artystka zdradziła, jaki jest stan jej dziecka

Okazuje się, że to nie pierwsza sytuacja, kiedy córka Kasi Kowalskiej musi walczyć o życie. Jak przypomniał dzisiaj „Super Express”, narodziny Oli omal nie zakończyły się dramatem. Piosenkarka kiedyś w wywiadzie mówiła, że miała szczęście, że kiedy rodziła na dyżurze był lekarz, u którego leczyła się prywatnie i powiedział pielęgniarce, żeby co dwie godziny sprawdzała tętno moje i dziecka.

O drugiej w nocy pielęgniarka zaczęła krzyczeć, że nie słyszy tętna Oli. Rzucili mnie na łóżko i biegiem na salę operacyjną. Pamiętam dygot, wydawało mi się, że jest zimno, a to był strach. Zrobili mi cesarskie cięcie. Ola była zatruta wodami płodowymi, musieli przywracać ją do życia. Powiodło się za czwartą próbą. Wiedziałam od tamtej pory, że córka będzie silna. Żeby to przetrwać, musiała mieć dużą chęć do życia- wspominała Kowalska.

Cleo wspiera Kasię Kowalską w tym traumatycznym czasie, a Donatan stroi sobie żarty

https://www.instagram.com/p/B-UUdPWFtFt/

https://www.instagram.com/p/B9e7SblJdIQ/