Kasia Kowalska prawie dwa tygodnie temu poinformowała fanów, że jej 23-letnia córka, Ola trafiła do szpitala w Londynie po zarażeniu się koronawirusem. Niestety dramat piosenkarki nadal trwa.

Córka Kasi Kowalskiej nadal w śpiączce

Córka Kasi Kowalskiej nadal walczy o życie!

Jak informowaliśmy tydzień temu, Kasia Kowalska jest w rozsypce, bo nie może lecieć do córki do Wielkiej Brytanii, która nadal nie odzyskała przytomności. Dziennikarze „Super Expressu” dowiedzieli się, że Ola Kowalska została przetransportowana do innego szpitala, z którym ma utrudniony kontakt.

https://www.instagram.com/p/B-SIWnjlXXP/

Pojawiły się nowe informacje na temat stanu córki Kasi Kowalskiej. Podobno wokalistka chciała sprowadzić Olę do Polski za pomocą prywatnego samolotu Dominiki Kulczyk.

Lekarze w Wielkiej Brytanii powiedzieli stanowcze „nie”. Kasia musiała się z tym pogodzić. I tak jest bardzo wdzięczna Dominice Kulczyk, że próbowała pomóc – pisze „Super Express”.

Córka Kasi Kowalskiej nie pierwszy raz walczy o życie!

Przypominamy, że Dominika Kulczyk przekazała na walkę z epidemią SARS-CoV-2 20 milionów złotych z własnej kieszeni i przekazała pieniądze na rzecz Fundacji Lekarze Lekarzom.

Lekarze, ratownicy medyczni, pielęgniarki, diagności i cały personel szpitalny to bohaterowie naszych czasów. Ich walka z koronawirusem wymaga wyjątkowych środków i skutecznych narzędzi – napisała Dominika Kulczyk.

https://www.instagram.com/p/B984d51pDPD/

Wstrząsające nagranie Kasi Kowalskiej. Jej córka ma KORONAWIRUSA

Kasia Kowalska, Aleksandra Kowalska, Ignacy Ułanowski

Kasia Kowalska, Aleksandra Kowalska, Ignacy Ułanowski. fot. Piętka Mieszko/AKPA

Dominika Kulczyk

Dominika Kulczyk. Fot. Kurnikowski/AKPA