4. marca dotarła do nas smutna wiadomość. Zmarł aktor znany z „Beverly Hills 90210”, Luke Perry. Miał zaledwie 52 lata, a przyczyną śmierci był rozległy udar.

Gwiazdor Beverly Hills 90210, Luke Perry, NIE ŻYJE

Pożegnali go znajomi i przyjaciele z planu. Upamiętnili go, przesyłali wyrazy współczucia dla rodziny.

Teraz głos zabrała jego córka, 18-letnia Sophie Perry. Zdążyła się ona pożegnać z ojcem, bo przebywała na obozie w Malawii – wróciła do domu na czas. Podziękowała też za wsparcie ze strony internautów.

Wiele się wydarzyło w zeszłym tygodniu. Wszystko dzieje się tak szybko. Wróciłam z Malawi w samą porę, by być tu z moją rodziną. W ciągu ostatnich 24 godzin otrzymałam ogromną ilość miłości i wsparcia. Nie mogę indywidualnie każdemu odpowiedzieć na setki pięknych i szczerych wiadomości, ale widzę je i doceniam wszystkich za dobre słowa, które wysyłacie mi i mojej rodzinie. Nie jestem do końca pewna, co powiedzieć, co zrobić w tej sytuacji. To jest coś, z czym nikt nie nauczy cię jak sobie radzić, zwłaszcza gdy wszystko dzieje się na oczach opinii publicznej. Proszę o spokój i wiedzcie, że jestem wdzięczna za waszą miłość. Po prostu chcę być wdzięczna po cichu.

Tori Spelling przybita po śmierci Luke’a Perry’ego, przyjaciela z lat Beverly Hills 90210

Luke miał bardzo bliską relacje z córką, mimo że rozwiódł się z jej matką, Minnie Sharp.

Luke Perry suffers a Massive Stroke **FILE PHOTOS** Luke Perry Luke Perry Hospitalized After Reportedly Suffering Stroke***FILE PHOTOS*** Luke Perry