Cristiano Ronaldo odniósł się do dramatycznych wydarzeń w jego życiu. Chodzi oczywiście o śmierć jednego z nowonarodzonych bliźniaków jaka miała miejsce ponad pół roku temu.

Cristiano Ronaldo o śmierci swojego dziecka

Prawie siedem miesięcy po śmierci jednego z jego nowonarodzonych bliźniaków, piłkarz otworzył się na temat zmagań ze sprzecznymi emocjami, gdy opłakiwał stratę swojego syna Angela, świętując narodziny swojej córki Belli. W przedpremierowym wywiadzie dla Piers Morgan Uncensored, wyemitowanym 16 i 17 listopada w TalkTV, Cristiano nazwał ten okres „najgorszym momentem, jakiego doświadczył” od czasu śmierci jego ojca w 2005 roku.

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodríguez stracili dziecko!

„To trudne”, powiedział, dzieląc się tym, jak on i Georgina przeszli przez ten trudny moment.

Nie rozumiemy dlaczego nam się to przytrafiło – wyznał.

Cristiano powiedział, że czas był szczególnie trudny, ponieważ odczuwał także radość z powodu córki, której udało się przeżyć.

Nowe informacje w sprawie śmierci syna Cristiano Ronaldo. Piłkarz podjął ważną decyzję

„Nigdy nie czułem się szczęśliwy i smutny w tym samym momencie” – powiedział. „Trudno to wyjaśnić… nie wiesz, czy płaczesz, i nie wiesz, czy się uśmiechasz”.

Ronaldo zaznaczył, że zupełnie nie wiedział, co miał zrobić w tamtym momencie.

„Nie wiesz, jak zareagować. Nie wiesz, co robić”. – dodał.

Cristiano Ronaldo pierwszy raz od śmierci syna pokazał nowonarodzoną córeczkę

Para podzieliła się druzgocącą wiadomością o śmierci Angel w kwietniu, pisząc, że ta sytuacja jest „największym bólem, jaki może odczuć każdy rodzic”.

„Z najgłębszym smutkiem musimy ogłosić, że nasz synek zmarł” – napisali we wspólnym oświadczeniu. „Tylko narodziny naszej córeczki dają nam siłę, by przeżyć tę chwilę z nadzieją i szczęściem”.