Cistiano Ronaldo i Georgina Rodríguez poinformowali wczoraj fanów poprzez media społecznościowe o śmierci jednego ze swoich nienarodzonych dzieci. W oficjalnym oświadczeniu para z ogromnym bólem potwierdziła, że z wyczekiwanych bliźniąt przeżyła tylko dziewczynka.

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodríguez stracili dziecko!

Nowe informacje w sprawie śmierci syna Cristiano Ronaldo. Piłkarz podjął ważną decyzję

Teraz pojawiły się nowe informacje w sprawie przebiegu porodu – według portugalskich gazet 28-letnia Georgina Rodriguez początkowo miała rodzić w szpitalu w Madrycie, jednak podjęto decyzję o przeniesieniu porodu do Wielkiej Brytanii. Z kolei jego termin wyznaczono na 18 kwietnia, ponieważ tego dnia Cristiano nie rozgrywał żadnego meczu, a bliźnięta miały przyjść na świat poprzez cesarkie cięcie za namową lekarzy.

W obliczu tragedii, jaka dotknęła piłkarza i jego partnerkę, tak jak można się było spodziewać, Cristiano nie pojawi się na czwartkowym meczu Manchester United z Liverpoolem. Jego drużyna potwierdziła doniesienia, publikując w tej sprawie komunikat:

Rodzina jest ważniejsza niż wszystko, a Ronaldo wspiera swoich bliskich w tym niezwykle trudnym czasie. W związku z tym możemy potwierdzić, że nie pojawi się w meczu z Liverpoolem na Anfield we wtorek wieczorem. Ponawiamy prośbę rodziny o uszanowanie ich prywatności. Cristiano, wszyscy myślimy o tobie i życzymy wam siły.

Wsparcie pogrążonym w żałobie rodzicom okazali nie tylko członkowie zespołu oraz najbliżsi, ale również fani z całego świata.

Kim jest Georgina Rodriquez? Jej rodzina apeluje do Cristiano Ronaldo!

Masz jakieś informacje, zdjęcia, czy nagrania i chcesz się z nami podzielić? Wyślij nam na adres . ZAPEWNIAMY ANONIMOWOŚĆ!

Georgina Rodriguez z dziećmi

Georgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo z dziećmi/fot. Instagram/georginagio

Cristiano Ronaldo, Georgina Rodriguez, fot. agencja forum

Cristiano Ronaldo, Georgina Rodriguez, fot. agencja forum

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez na kolacji

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez/fot. FORUM

Partnerka Cristiano Ronaldo miała kontrowersyjną przeszłość: „Najbardziej zła kobieta”

Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo