Okazuje się, że kariera wokalna Cruza Beckhama wydaje się być na dobrej drodze. Syn słynnych rodziców w 2016 roku wypuścił świąteczny kawałek „If Everyday Was Christmas”. Jednak od tamtej pory wiele się na jego muzycznej ścieżce nic się nie działo. Do teraz. Podobno 17-latek pracuje z ludźmi odpowiedzialnymi za hity Rity Ory i nie tylko.

17-letni Cruz góruje nad własnym ojcem. Zobaczcie zdjęcia

Według The Mirror początkujący muzyk współpracuje ze szwedzkim gwiazdorem Kodą (Kristoffer Eriksson), nad nowym materiałem. Koda zdobył w tym tygodniu prestiżową nagrodę BMI Award w Londynie za jedno z najczęściej wykonywanych utworów ze swoją piosenką „You”.

Cruz Beckham będzie gwiazdą

Ponadto na początku tego roku syn Davida i Victorii Beckhamów ujawnił, że współpracował z tekściarzem Justina Biebera, który był twórcą jego hitu „Where Are U Now”, a w kwietniu Cruz Beckham podobno podpisał kontrakt z zespołem zarządzającym Ellie Goulding. Machina ruszyła!

Seksualizacja nieletnich, czyli afera z Cruzem Beckhamem

Nastolatek nauczył się grać na gitarze, pianinie i perkusji, a nawet mandolinie i powiedział, że skupia się na „robieniu muzyki, którą kocha”.

Cruz Beckham i David Beckham Fot. Photo by Jerome Domine/ABACAPRESS.COM

Cruz Beckham z dziewczyną fot. Backgrid UK / Forum