Cruz Beckham wywołał burzę swoją okładką magazynu i-D. Najmłodszy syn Davida i Victorii Beckhamów, który w niedzielę obchodził swoje 17. urodziny, pojawił się na zdjęciu w bokserkach, bez koszulki i w dość odważnych pozach. Fani nie trzymali swoich komentarzy dla siebie.

Cruz Beckham ma dziewczynę, kim jest Bliss?

Cruz Beckham na okładce okładką magazynu i-D

Wytknięto twórcom magazynu, że są bardziej wartościowe dla tytułu osoby, które mogłyby znaleźć się na okładce, a nie nastolatek, który w życiu nie zrobił dosłownie nic – oprócz tego, że urodził się jako syn słynnej pary.

Jednak w wywiadzie do magazynu Cruz, który jest fanem Justina Biebera, rozwodzi się w rozmowie na temat jego marzenia o wpływie na przemysł muzyczny… Pójdzie w ślady mamusi?

Podwójne standardy

Fani podnieśli alarm, gdyż odważna sesja zdjęciowa do magazynu I-D miała miejsce, gdy miał jeszcze 16 lat. Uznali to za „bezwstydne uprzedmiotowienie seksualne nieletniego”.

Romeo Beckham w wieku 18 lat – jak wyglądał?

Dzisiaj kończy 17 lat, więc na tych zdjęciach jest 16-latek. Trochę przerażające. To seksualizacja dziecka – napisał jeden z komentatorów w dniu urodzin Cruza Beckhama.

Oprócz seksualizacji pojawiły się również komentarze o podwójnych standardach. Fani zauważyli, że gdyby 16-latka była przedstawiona w taki sposób, od razu byłaby mowa o „wykorzystywaniu seksualnym nieletniej”. A w kontekście chłopaka, wszystko jest ok?

Cruz Beckham z dziewczyną fot. Backgrid UK / Forum