Wielokrotnie pisaliśmy o tym, że Brytyjczycy traktują rodzinę Beckhamów, jako nową arystokrację. Oczywiście spotkało się to z Waszym oburzeniem. Bardzo często jednak można się spotkać z angielskimi nagłówkami typu „New Royals” referującymi do Beckhamów, nic więc dziwnego, że brytyjską opinię publiczną interesuje wszystko, co tyczy się tych… arystokratów celebrytów.

Harper i Cruz Beckhamowie zostali ochrzczeni – mama Vicky zachwycona córeczką

Tym razem prowodyrem nagłówków stał się 16-letni Cruz Beckham, czyli najmłodszy syn Victorii „Posh Spice” Beckham i Davida Beckhama. 16-latek po raz pierwszy zaprezentował swoją drugą połówkę, a jest nią 16-letnia Bliss Chapman. Kim jest wybranka ostatniego z Beckhamów?

Oczywiście nie wzięła się z tak zwanego nikąd. Bliss Chapman to córka byłej modelki i kumpeli Kate Moss – Rosemary Ferguson i kontrowersyjnego artysty wizualnego Jake’a Chapmana. Rosemary wielokrotnie była widywana z Victorią – zapewne ich dzieci znają się od najmłodszych lat.

Mimo, że profil instagramowy Bliss jest ukryty i dostępny tylko dla bliskich znajomych, w social mediach powstało już mnóstwo fan page’y i profili jej poświęconych. Można na nich znaleźć zdjęcia z dzieciństwa, koncertów, festiwali czy imprez, w których uczestniczyła. Świeżo ugotowani fani musieli się namęczyć skanując internet, profile jej znajomych i rodziny w poszukiwaniu jej obecności. Jednak stało się.

David Beckham pokazał na Instagramie coś, co internauci uznali za OBRZYDLIWE

Bliss Chapman to oficjalnie najgorętsze nazwisko ostatnich dni. Oczywiście wróżymy jej zawrotną karierę, nawet jeśli jej związek z Cruzem Beckhamem nie przetrwa próby czasu. Na pewno dobrze wykorzysta swoje 5 minut. A Wy jak myślicie?

Cruz Beckham z dziewczyną fot. Backgrid UK / Forum

Cruz Beckham z dziewczyną fot. Backgrid UK / Forum

Bliss Chapman fot. Backgrid UK / Forum