David Beckham, który ma 183 cm wzrostu, uważany jest za jednego z najbardziej atrakcyjnych mężczyzn na świecie, ale to nie powstrzymuje jego synów z naigrywania się z ojca. David Beckham (47 l.) właśnie podzielił się na Instagramie zdjęciem ze swoimi dwoma synami Cruzem i Romeo. Nastolatkowie już przerośli ojca!

Brooklyn Beckham i jego niecodzienny sposób wyznawania miłości

19-letnim Romeo ma już 185 cm wzrostu zaś jego 17-letni brat Cruz 184 cm, Na zdjęciu z Instagrama widać, że są już wyżsi od swojego słynnego ojca. Po obu stronach jego ukochani chłopcy śmiali się, żartując ze swojego wzrostu, stojąc na boisku w klubie piłkarskim Inter Miami CF.

„Tak blisko bycia >wysokim jak tata< @cruzbeckham. Tak, chłopcy będą chłopcami @romeobeckham – zażartował David Beckham.

Synowie Davida Beckhama przerośli go

W niedzielę wieczorem drużyna, w której gra Romeo Beckham pokonała Toronto 2:1.. Dumny tata udostępnił kilka zdjęć swojego syna na boisku w różowym stroju piłkarskim. Oprócz zdjęcia na ścianie swojego profilu na Instagramie, David Beckham wrzucił ujęcie, na którym jego synowie klepią go po głowie, podkreślając, że są od niego wyżsi.

Brooklyn Beckham i jego żałosna wpadka. Internet jest bezlistosny

Niestety jedynie Brooklyn Beckham nie dorasta do braci i przystojnego ojca z jego „zaledwie” 179 cm wzrostu.

Cruz Beckham i David Beckham Fot. Photo by Jerome Domine/ABACAPRESS.COM

David, Romeo i Cruz Beckham, fot. Instagram @romeobeckham

David Beckham i Brooklyn Beckham

David Beckham i Brooklyn Beckham fot. Backgrid UK / Forum