Już niedługo na ekrany kin wejdzie film, o którym jest głośno od wielu tygodni, ba! od wielu miesięcy! Mowa o ekranizacji książki Blanki Lipińskiej, 365 dni. W rolach głównych w erotycznym filmie wyreżyserowanym przez Lipińską zobaczymy polską aktorkę, Annę Marię Sieklucką i włoskiego modela, wokalistę i aktora, Michele Morrone.

Michele Morrone nagrał piosenkę. W teledysku kadry z filmu! (WIDEO)

Dla Anny Marii będzie to pierwsza tak głośna, a zarazem tak bardzo kontrowersyjna rola. Pochodząca z Lublina aktorka nie jest skandalistką. Ani prywatnie, ani zawodowo nie zabiega o atencję mediów. Wyzwanie związane z rolą przyjęła „na chłodno”. W wywiadach nie opowiada o swoich seksualnych doświadczeniach. Anna Maria zachowuje się raczej jak chłodna profesjonalistka ucinając niedyskretne pytania na temat jej życia, seksu i mężczyzn.

W rozmowie z Vivą! Anna Maria Sieklucka stanęła w ogniu dość intymnych pytań. Prowadzący wywiad był na przykład ciekaw, czy aktorka zakochała się w przystojnym Włochu, z którym grała w bardzo intymnych scenach:

Stworzyliśmy fajną relację między sobą, którą ludzie budują często przez lata. Zbudowaliśmy zaufanie i chyba mogę powiedzieć przyjaźń. Zachowujemy się przy sobie, jakbyśmy się znali od zawsze – odparła Sieklucka.

Anna Maria Sieklucka jeszcze niedawno była BLONDYNKĄ! Wyglądała genialnie

A na pytanie, czy między nią a Michele pojawiła się bliskość, gdy oboje znaleźli się w łóżku na planie, Anna Maria odpowiedziała:

Jesteśmy aktorami, podchodzimy do swojej pracy profesjonalnie.

Aktorka nie dała się też „wpuścić” w pytanie, czy chciałaby mieć faceta takiego, jak Morrone – opiekuńczego Włocha, przystojnego, słynnego, bogatego i namiętnego:

Skupiam na tym, co człowiek ma w sercu. Co ma w głowie – odpowiedziała aktorka.

Michele Morrone; aktor, który zagra Massimo w ekranizacji powieści 365 dni Blanki Lipińskiej

Anna Maria Sieklucka – czy ma chłopaka?

Aktorka nie chciała zdradzić, czy prywatnie jest z kimś związana.

Michele Morrone – żona, dzieci

Tymczasem odtwórca głównej męskiej roli w filmie 365 dni jest ojcem! Morrone ma dwóch synów z małżeństwa z Roubą Saadeh, stylistką. Michele był w związku w latach 2014 – 2018. Choć rozwiódł się z żoną, zapewnia, że wciąż łączą go z byłą partnerką dobre relacje.

Więcej na temat prywatnego życia Michele Morrone przeczytacie tutaj.

scena z: Anna Maria Sieklucka, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Anna Maria Sieklucka, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Anna Maria Sieklucka, Michele Morrone, SK:, , fot. Podlewski/AKPA