Dakota Johnson (30 l.) popularność zdobyła za sprawą roli w filmie „50 twarzy Greya”. Aktorka od tamtego czasu robi zawrotną karierę. Podczas epidemii koronawirusa Johnson pokazała mistrzowską klasę na temat tego, jak myje ręce – z dodatkową pomocą swojego chłopaka, Chrisa Martina. 

Boris Johnson jest zarażony KORONAWIRUSEM!

Dakota Johnson pokazuje, jak prawidłowo myć ręce

Już jakiś czas temu w mediach można być natrafić na informację, że w obliczu pandemii koronawirusa na potęgę są wykupywane nie tylko maseczki do twarzy, ale i żele antybakteryjne. Co niektórzy na koronawirusie zobaczyli możliwość szybkiego wzbogacenia się, i sprzedawali środki odkażające w zawrotnych cenach. Gwiazdy przekonują, że wystarczy zachować społeczną odpowiedzialność, nie wychodzić z domów i dbać o higienę – dokładnie myć ręce i starać się nie dotykać twarzy.

Maseczki do twarzy teraz kosztują FORTUNĘ, ale ONI radzą sobie inaczej (FOTO)

Ekspertem w dziedzinie idealnie czystych dłoni została aktorka Dakota Johnson, która pokazała jak to robi na swoim przykładzie. Przyjaciółka aktorki, Olivia Wilde udostępniła na swoim Instagramie przezabawne wideo o tytule „Dakota Johnson: Mycie rąk jak CHAMPION”.

W filmie widzimy Dakotę stojącą przed zlewem kuchennym, aktorka zaczęła swój poradnikowy filmik od słów:

Olivia! Hej! Tu Dakota. Bardzo dziękuję, że poprosiłaś mnie abym powiedziała ci, jak myję ręce, ponieważ całe życie czekałem, aż ktoś mnie o to poprosi – zaczyna Johnson 

Spostrzegawczy fani szybko zauważyli, że na tym wideo coś nie gra. Ręce aktorki wydają się zbyt duże i trochę nieporadne. Okazało się, że Dakota i Chris postanowili sprankować swoich widzów. W filmiku słyszymy głos aktorki, jednak to ręce wokalisty Coldplay są myte pod wodą.Fani poznali go po tatuażach.

Dakota Johnson pokazała wnętrze swojej luksusowej willi w Los Angeles, króluje styl boho (FOTO)

Chris ma wytatuowane na nadgarstkach inicjały„M” i „A”, które oznaczają imiona jego dzieci – Apple i Mojżesza, które aktor wychowuje ze swoją byłą żoną Gwyneth Paltrow.

Najpierw odkręcam kran-  mówi Johnson, podczas gdy ręce Martina bez celu sięgają po gałkę, powodując rozbryzg wody przed aktorką

Zanurzam ręce w wodzie. Lubię je opryskiwać, ponieważ woda usuwa kurz – mówi ze śmiechem aktorka 

Lubię je szorować naprawdę, bardzo szybko, ale zamierzam je obniżyć, ponieważ czasami uderzam się w twarz – dodaje

Spodziewaliście się, że para ma takie poczucie humoru?

Według Centrum Kontroli Chorób, jednym z najlepszych sposobów ochrony przed koronawirusem jest mycie rąk mydłem i wodą przez co najmniej 20 sekund. 

Podobał się Wam ich krótki tutorial na temat mycia rąk?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Dakota Johnson z 15-letnią córką swego chłopaka, Chrisa Martina i Gwyneth Paltrow – będzie jej macoszką? (ZDJĘCIA)

OMG! George, Charlotte i Louis DZIĘKUJĄ za pomoc w walce z KORONAWIRUSEM (WIDEO)

Dakota Johnson pokazała wnętrze swojej luksusowej willi w Los Angeles, króluje styl boho (FOTO)

Dakota Johnson i Chris Marin boso na spacerze.

Dakota Johnson Chris Marin. Fot.Forum/BACKGRID USA

Dakota Johnson w długiej, beżowej sukience wychodzi z samochodu.

Dakota Johnson. Fot.Forum/BACKGRID USA