W zeszłym tygodniu królowa Elżbieta zobowiązała się, że pomoże Wielkiej Brytanii w walce z koronawirusem: „Możecie być pewni, że moja rodzina i ja jesteśmy gotowi do odegrania naszej roli”.

Dzieci Williama i Kate dziękują lekarzom i pielęgniarkom

Koronawirus w szkole księcia Georga i księżniczki Charlotte? Co na to rodzina królewska?

Para książęca Cambridge opublikowała wczoraj urocze nagranie, na którym książę George, księżna Charlotte i książę Louis (2 l.) biją brawa dla osób walczących w pierwszej linii z koronawirusem, czyli lekarze, pielęgniarki, wolontariusze…

Wszystkim lekarzom, pielęgniarkom, opiekunom, lekarzom pierwszego kontaktu, farmaceutom, wolontariuszom i pozostałemu personelowi NHS niestrudzenie pracującym na rzecz osób dotkniętych # COVID19: dziękuję – czytamy.

Ta kobieta miała szczęście! Zobaczyła księżną Kate z dziećmi w TAKIEJ sytuacji

Największym zaskoczeniem jest książę Louis, który jest rzadko pokazywany przez rodzinę królewską – widzimy, że sporo urósł i goni wzrostem swoje rodzeństwo. Na filmiku można zauważyć moment, kiedy Louis uroczo dopatruje, czy poprawnie klaska.

Widzimy też, że książę George jest bardzo wysoki, jak na swój wiek, więc z pewnością odziedziczył geny po tacie i będzie tak wysoki, jak William.

Oto PRAWDA o relacjach księcia George’a i księżniczki Charlotte

książę George, księżna Charlotte i książę Louis

książę George, księżna Charlotte i książę Louis. Fot. Forum/Backgrid