Gwyneth Paltrow (47 l.) jest twarzą najnowszej okładki Harper’s Bazaar. Gwiazda zdradziła w wywiadzie, że nie planuje powrotu do aktorstwa. Paltrow uważa, że ​​„wypaliła się” podczas filmowania, gdy była w ciąży z córką – Apple Martin. W głównej mierze te doświadczenia doprowadziły do jej rezygnacji z dalszej kariery aktorskiej. 

Dakota Johnson z 15-letnią córką swego chłopaka, Chrisa Martina i Gwyneth Paltrow – będzie jej macoszką? (ZDJĘCIA)

Gwyneth Paltrow rezygnuje z aktorstwa

Jeśli zastanawiasz się, kiedy Gwyneth Paltrow pojawi się na dużym ekranie? Musimy Cię zmartwić. Gwiazda zdradziła w wywiadzie, że dosłownie wychodzi z pokoju, gdy widzi się w telewizji. To nie wróży nic dobrego!

Paltrow wyjaśnia, że ​​chociaż aktorstwo początkowo rozkręciło jej karierę – nie sądzi, że nagrywanie filmów będzie czymś, co ją pochłonie do reszty. Dokładnie tak jak kiedyś.

Nienawidzę tego, gdy widzę siebie na ekranie telewizora – mówi dziennikarskie podczas wywiadu

Przy okazji zdradziła, jaki stosunek do jej wcześniejszych ról mają jej dzieci. Widziały film Iron Man, ale poza nim nie oglądały żadnych z jej pozostałych ról.

W ostatnim filmie, w którym zagrałam, byłam w ciąży z moją córką. To był film zatytułowany „ Dowód”, adaptacja sztuki, którą zrobiłam w Londynie, i pomyślałem: Mam poranne mdłości i umieram, a do nagrania zostały te pięciostronicowe monologi. Kiedy Apple się urodziła, wiedziałam, że zamierzam wziąć dużo wolnego. I nigdy już w niczym nie wystąpiłam – dodała Gwyneth 

Paltrow kiedyś kręciła od trzech do pięciu filmów rocznie, każdy dzień miała dokładnie zaplanowany. Nie ma zatem nic dziwnego w tym, że teraz chce wyluzować, skupić się na sobie i swoich najbliższych.

Gwyneth Paltrow na okładce amerykańskiego Harper’s Bazaar:

Lubiliście ją jako aktorkę?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Gwyneth Paltrow prezentuje modę zimową w luksusowym Aspen (FOTO)

WOW! Gwyneth Paltrow na tle przyrody pozuje NAGO i promuje naturalność

To DZIWNE czy normalne? Gwyneth Paltrow naprawia związek byłego męża z Dakotą Johnson

Gwyneth Paltrow

Fot.Forum

Gwyneth Paltrow

Fot.Forum/X17

Gwyneth Paltrow

Fot. ZUMA Wire