Anna i Robert Lewandowscy w środowy wieczór po raz pierwszy pojawili się na Festiwalu Filmowym w Cannes. Para wybrała się na światową premierę filmu „Elvis”. Oboje przygotowali na ten wyjątkowy dzień dwie kreacje. Wyglądali bosko!

Lewandowscy na czerwonym dywanie w Cannes. Ania miała DWIE kreacje, jedna prześwitująca! (ZDJĘCIA)

Anna i Robert Lewandowscy na Festiwalu Filmowym w Cannes

Anna Lewandowska na słynnym czerwonym dywanie włożyła fioletową z połyskiem suknię od Dolce & Gabbana. Kreację uzupełniła srebrnymi diamentowymi kolczykami w kształcie koła. Na drugie wyjście wybrała już suknię od polskiej projektantki Gosi Baczyńskiej: niesamowicie odważną, w hollywoodzkim stylu.

Anna Lewandowska pozuje z Georginą Rodriguez. Wiedzieliście, że się znają?

Francuska Gala relacjonuje Festiwal Filmowy w Cannes na TikToku. Na ich profilu pojawiło się kilka filmów z udziałem Lewandowskim, na jednym z nich Damiano z Maneskin prosi Roberta o wspólne zdjęcie. Piłkarz z uśmiechem na twarzy od razu się zgadza:

@gala.fr #maneskin #robertlewandowski #Cannes2022 @hotelmartinezcannes ♬ original sound - milan

Francuska Gala nagrała także Lewandowskich, kiedy pozowali na ściankach albo wywodzili z hotelu Martinez Cannes. Widzimy, że para pewnym krokiem prezentuje swoje kreacje, nie widać u nich ani chwili zmieszania, a warto podkreślić, że to ich pierwszy festiwal w Cannes.

Georgina Rodriguez PRĘŻY SIĘ w obcisłej sukience. Jak to możliwe, że ma taką figurę po bliźniaczej ciąży?!

@gala.fr #robertlewandowski #annalewandowska #Cannes2022 @hotelmartinezcannes ♬ GOOD VIBES – Ellen Once Again

@gala.fr #robertlewandowski #annalewandowska #chopardlovescinema #Cannes2022 ♬ I just wanna feel so close to u rn – Izzy

@gala.fr #robertlewandowski #annalewandowska #Cannes2022 @hotelmartinezcannes ♬ Viva La Swing aka #SandoTwist by @Abiud_Sando - Mingaling 2.0

Sonda

poll-violet

Anna Lewandowska w Cannes. W której kreacji wygląda najlepiej?

1

1

2

2