Deynn i Daniel Majewski mają za sobą huczne rozstania. Internauci stale obserwują ich poczynania, przez co są wyczuleni na ich publikacje. Od pewnego czasu wszystko wskazuje na to, że małżeństwo ponownie przechodzi kryzys. Deynn sama pokazująca się na mieście, Majewski spędzający czas w hotelach zamiast w domu.

Deynn spędzi święta bez Majewskiego? Dom dekorowała sama! (ZDJĘCIA)

Daniel Majewski opublikował niepokojący wpis na Instagramie

Po wielu spekulacjach fanów Marita Surma w końcu sama zabrała głos i przyznała, że przechodzą kryzys, ale chodzą na terapie, aby ratować małżeństwo:

Obecnie, od kilku tygodni, a w sumie już i miesięcy przechodzimy mega ciężki czas. Nie wyobrażacie sobie, co dzieje się w głowach każdego dnia. Dzieje się tak dużo, że zdecydowaliśmy się na terapię, bo sami nie potrafimy tego ogarnąć – tłumaczyła.

Fani jednak ostatnio mieli już nadzieje, że para się pogodziła przed świętami, kiedy Deynn pokazała babcię Daniela u siebie w domu, a także na jednej ze story było widać wytatuowaną dłoń trenera personalnego. To był znak, że Boże Narodzenie spędzają razem.

Deynn ostro o współpracy z Lexy. Odpowiedziała na jej wywiad!

Niestety we wtorek wieczorem Majewski opublikował niepokojący wpis, w którym przyznaje, że powoli nie daje sobie ze wszystkim rady.

Mam dość . Mam po prostu naprawdę dość… Wszystko jest bardzo inaczej! Nie macie pojęcia, co przeżywam od prawie trzech miesięcy! Oczywiście znowu będąc najgorszym za nic… Ja pi*rdolę… Powoli się poddaję, naprawdę. Każdy dzień to tak niesamowicie okrutne wewnętrzne samotne cierpienie, że nigdy, ale to przenigdy nie oddałbym go nawet wrogowi – wyznaje. 

Deynn i Majewski się rozstali?! Marita zabrała głos

Nawiązał też do licznych komentarzy internautów, które wskazują jednoznacznie, że są po stronie Marity.

I wszędzie te wasze j*bane teorie i komentarze, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. I których „nikt” nawet nie prostuje… K*rwa jego mać! Proszę, niech ten koszmar się już skończy! Błagam – zakończył.

Daniel Majewski po raz DRUGI oświadczył się Deynn: "Czas na wersję w sukni i garniaku"

Daniel Majewski po raz DRUGI oświadczył się Deynn: „Czas na wersję w sukni i garniaku”

Deynn rozstała się z Danielem?

Deynn komentuje plotki o rozstaniu

Deynn i Majewski się rozstali?, fot. isn

Deynn i Majewski się rozstali?, fot. Instagram