Przez pewien czas cały internet żył aferą Pandora Gate. Na światło dzienne wychodziły nowe dowody na to, że youtuberzy mieli spotykać się z nieletnimi fankami, a głównym oskarżonym został Stuart B., którego zatrzymała brytyjska policja.

Lexy Chaplin u Żurnalisty wraca do Teamu X: „Zaczęło to przeszkadzać, jak nie miałam na jedzenie”

Deynn ostro o współpracy z Lexy

Lexy Chaplin również zaczynała pod skrzydłami Stuarta, dlatego trafiła na listę osób, które mogłyby coś wiedzieć o tej sprawie. Influencerka twierdziła, że nie ma nic do powiedzenia i nie była świadoma tego, czego dopuścili się jej koledzy youtuberzy.

Deynn i Majewski się rozstali?! Marita zabrała głos

W związku z zaistniałą wtedy sytuacją influencerzy zostali odsunięci od współprac z wieloma markami. Nie tylko stracili kontrakty, ale również podupadła ich opinia wśród publiczności. Lexy również poczuła konsekwencje wywołane filmem Sylwestra Wardęgi. M.in. Deynn zerwała z nią współpracę.

Boxdel wraca do Fame MMA! Federacja wystosowała oficjalne oświadczenie

Lexy wystąpiła w podcaście u Żurnalisty, w którym ujawniła jak wyglądało zakończenie kontraktu między nią a Deynn. Wcześniej wspomniała, że dowiedziała się o tym z TikToka.

Zabolało mnie bardzo to, co Marita zrobiła. Było mi przykro, bo ona od początku tej współpracy bardzo stawiała na koleżeńskie relacje. Bardzo mi słodziła i mówiła, że widzi we mnie młodszą wersję siebie. To nie miało wyglądać tak korporacyjnie, tylko jeśli coś się działo, miałyśmy między sobą pisać. […] Oni pisali do mojego menagmentu, ale ja tej informacji nie dostałam. Sama była w podobnej sytuacji kilka lat temu. […] Mówiła, że została nie fair potraktowana, a sama zrobiła mnie to samo – wyznała Lexy u Żurnalisty

Boxdel reaguje na film Konopskyy’ego! „Nikt nie jest sobie w stanie wyobrazić jakie to piekło”

Deynn nie pozostała dłużna Lexy. Niedługo po opublikowaniu podcastu odpowiedziała na swoim Instagramie publikując film, którego nie planowała pokazywać. Tłumaczyła widzom z jakich powodów zdecydowała się zerwać kontrakt z influencerką.

To nie jest tak, że ja tylko czekałam na moment, żeby wyrzucić Lexy z teamu. Przez ostatnie miesiące ja już mówiłam sobie, dobra, zagryźmy zęby i zróbmy to do końca jak szanujący się ludzie. […] Na początku ja trułam Lexy du*ę, pytałam, jak tam, czy ci smakuje, jak ci pomóc, opowiadałam o tych produktach, do czego to jest, do czego to […] Wiele razy dostawałam pytania czy Lexy nadal jest ambasadorką, dlaczego Lexy robi takie lokowania na odpierdziel – mówi Deynn

Lexy Chaplin komentuje film „Pandora Gate”. O wszystkim wiedziała, a nic nie zrobiła?

Dodała również, że Lexy na początku nie chciała promować jej produktów na swoich mediach społecznościowych. Później zostało ustalone, że marka będzie promowana na Clout MMA, co jednak nie spełniło warunków umowy według Deynn.

Zapłaciliśmy za to grubo, grubo ponad 100 tysięcy złotych. Powiedziano nam, że odwdzięczą nam się na następnej gali. Oni się tam pokićkali i nie było żadnej reklamy, żadnego słowa, nic oprócz maty na oktagonie. […] Odpalamy konferencję, patrzymy, a wszyscy sobie piją energetyka z konkurencji. BANG! Ręce mi po prostu opadły, jeb*am i nie mogłam wstać – opowiada Deynn na swoim Instagramie

Deynn w ciemnych włosach

Deynn  fot. Instagram/deynn

Deynn  fot. Instagram/deynn

Deynn  fot. Instagram/deynn

Lexy Chaplin fot. IG/lexychaplin