Clooney’owie to jedna z najpiękniejszych, ale i najfajniejszych par w Hollywood. Mimo wielkiego zainteresowania mediów udaje im się latać ponad radarem, w spokoju wychowując dzieci i mieszkając w Europie. Amal Clooney (45 l.) nadal wykonuje pracę adwokata, a George Clooney (62 l.) wciąż jest jednym z najbardziej rozchwytywanych aktorów na świecie. Nic dziwnego, że gdy para postanowiła wybrać się na randkę, paparazzi już tam byli.

George Clooney o zaręczynach z Amal, „To była katastrofa”

Amal Clooney na wieczorny wypad z małżonkiem nad malowniczym jeziorem Como wybrała cekinową sukienkę od Paco Rabanne. Koszt tej kreacji nie jest ważny, bo wiadomo, że jest dla większości śmiertelników nieosiągalny, ale trzeba przyznać, że Amal udźwignęła z gracją tę odważną kreację.

 

Włoskie życie państwa Clooney’ów

Amal Clooney i George Clooney zjedli kolację w eleganckiej włoskiej restauracji Gatto Nero z widokiem na jezioro Como. Para, która ma w okolicy wielką rezydencję od lat spędza większość roku właśnie we Włoszech.

George Clooney przyznał się, że jest żonaty i nigdy…

Amal Clooney, która skupia się przede wszystkim na swojej pracy zawodowej stosunkowo rzadko pojawia się publicznie. Jednak jest zawsze u boku swojego ukochanego podczas ważnych okazji. Para jest po ślubie już niemal dekadę. Gratulujemy!