George Clooney (61 l.) i Amal Clooney (44 l.) wydają się być parą doskonałą. Zachowują się, jakby ich miesiąc miodowy wciąż trwał, chociaż są po ślubie już od 8 lat. Teraz George Clooney zaskoczył wszystkich wyznając, że on i jego żona „nigdy się nie pokłócili”. Para 27. września obchodziła 8. rocznicę ślubu.

Clooney wyznaje, „To największy błąd jaki popełniłem wychowując dzieci”

George Clooney i Amal Clooney pojawili się na czerwonym dywanie na evencie zorganizowanym, by zebrać fundusze na ich własną fundację na rzecz sprawiedliwości. Małżeństwo utworzyło doroczne nagrody Albie Awards, aby uhonorować osoby, które mimo wielkiego osobistego ryzyka poświęcają swoje życie sprawiedliwości i praworządności.

George Clooney i Amal Clooney NIGDY się nie pokłócili

Na imprezie Clooney Foundation For Justice Inaugural Albie Awards w New York Public Library, pojawiła się śmietanka gwiazd, w tym Michelle Obama, Meryl Streep, Oscar Isaac, Julia Roberts, Drew Barrymore, Ethan Hawke, Dua Lipa, czy aktor Anthony Edwards, przyjaciel Clooney’a z planu serialu „Ostry Dyżur”.

George Clooney spędza urlop z Cindy Crawford?

Fani nie omieszkali skomentować „braku kłótni” między Georgem i Amal Clooney’ami, „Lubię ich, ale to jakaś ściema. Nie ma szans, że się NIGDY nie pokłócili”, napisał jeden z komentatorów, inny uznał, „Tylko pozazdrościć takiego partnerstwa i miłości”. A jakie jest wasze zdanie?