Jennifer Lawrence (33 l.) w ostatnim czasie była na językach nie ze względu na swój talent czy urodzenie pierwszego dziecka, a romans z ówcześnie żonatym (z Miley Cyrus) Liamem Hemsworthem. W czerwcu Lawrence zdementowała plotki, że spotykała się z australijskim aktorem.

Mimo, że sama zainteresowana i fani nie wierzą w jej wyjaśnienia, aktorka trzyma się swojej wersji. Nie wiadomo jaka jest prawda, ale jedno jest pewne – od tamtej pory paparazzi polubili ją trochę bardziej, niż wcześniej. 

Jennifer Lawrence niezwykle szczerze o macierzyństwie

Teraz aktorka pojawiła się w luźnej stylizacji, bez makijażu i z rozpuszczonymi włosami na kolacji z dwiema przyjaciółkami we włoskiej restauracji Via Carota w dzielnicy West Village na Manhattanie (Nowy Jork).

Jennifer Lawrence bez makijażu

Aktorka pojawiła się na kolacji ze współzałożycielką modowej marki „La Ligne” Molly Howard i współzałożycielką brandu kosmetycznego „Isla Beauty” Tracy Dubb. Nie wiadomo do końca czy panie łączy bliska przyjaźń czy może spotkanie biznesowe.

Jennifer Lawrcence ujawnia, czemu praca z DiCaprio to koszmar

Podczas wieczornego wypadu nie towarzyszył jej mąż (dealer sztuki) Cooke Maroney, z którym jest od 4 lat i ich 1,5 roczny syn Cy.

Jednak już następnego dnia Jennifer Lawrcence była widziana ze swoim małżonkiem w Nowym Jorku. Jak mówimy – paparazzi jej nie opuszczają. Może wydawać się to oczywiste, ale przed aferą z Miley Cyrus i piosenką „Flowers” fotoreporterzy nie śledzili jej każdego kroku…

Jennifer Lawrence Fot. Genin Nicolas/ABACA / Abaca Press / Forum