Jennifer Lawrence to ulubienica Hollywood i laureatka Oscara. Aktualnie przykuwa uwagę zaokrąglonym brzuszkiem ciążowym i najnowszą rolą w filmie „Don’t Look Up”, w którym gra obok Meryl Streep, Jonah Hilla czy Leonardo Dicaprio.

Jennifer Lawrence odsłoniła duży, ciążowy brzuszek na ulicach Nowego Jorku (ZDJĘCIA)

Jennifer Lawrence o pracy z Leonardo DiCaprio

Aktorka niedawno ujawniła, dlaczego kręcenie czarnej komedii Adama McKaya – zwłaszcza z aktorami takimi jak Leonardo DiCaprio i Timothée Chalametem – było czystym i kompletnym „piekłem”.

To był najbardziej irytujący dzień w moim życiu […] „Doprowadzali mnie tego dnia do szaleństwa”.

Jennifer Lawrence z ogromnym brzuszkiem na premierze filmu. Lada moment urodzi!

Powiedziała gwiazda „Igrzysk śmierci” Stephenowi Colbertowi podczas wywiadu wideo. Chodziło o scenę, w której 47-letni DiCaprio i 25-letni Chalamet  kręcili z Lawrence’em w samochodzie.

Nie wiem, co to było. Timothée był po prostu podekscytowany wyjściem z domu [po zamknięciu pandemii]. Myślę, że to była jego pierwsza scena. A Leo wybrał piosenkę, która grała w samochodzie i brzmiała jak: >Wiesz, ta piosenka była o, wiesz, bla, bla, bla<. Oni bawili się doskonale, ja byłam w strasznym stanie tego dnia – dodała Jennifer Lawrcence.

Jednak pomimo frustracji związanych z dwoma partnerami z planu, Lawrence przyznała, że ​​„fajnie” było kręcić z DiCaprio, Chalametem, a także innymi członkami obsady Meryl Streep, Jonah Hill, Tylerem Perrym i Chrisem Evansem.

Widać, że Lawrence miała po prostu zły dzień?

Leonardo Dicaprio rozstał się ze swoim domem po 23 latach! (ZDJĘCIA)