Dawno niewidziana Kristen Stewart (32 l.) pojawiła się w nowej fryzurze na imprezie przed rozdaniem nagród Grammy. Organizatorką party była Rita Ora. A jak na imprezę przyszła ubrana Kristen Stewart? Kontrowersyjna aktorka postawiła na casualowy look w rockowym stylu, znoszone buty sportowe i podarte ubrania. Czyżby jej nowy look związany był z jej nową ścieżką kariery?

Kristen Stewart i Julia Fox na jednej imprezie

Aktorka pojawiła się na czerwonym dywanie niedługo po tym, jak ogłoszono, że będzie się teraz zajmować reżyserią i kreowaniem teledysków. Stewart ma podobno kontrakt na reżyserię 3 wideoklipów dla zespołu Phoebe Bridgers, Boygenius.

Kristen Stewart jest teraz „rockowym zwierzęciem”

Niewiele osób wie, że Kristen Stewart ma już doświadczenie w reżyserii. W 2014 roku stworzyła teledysk do utworu Sage + The Saints Take Me To The South. Nakręciła także teledysk z 2017 roku dla szkockiego zespołu popowego Chvrches do ich utworu „Down Side Of Me”.

Kristen Stewart bierze ślub z TĄ AKTORKĄ

Jednak to nie wszystko aktorka „Zmierzchu” zadebiutuje również jako reżyser pełnometrażowego filmu adaptacją wspomnień Lidii Yuknavitch „Chronologia wody” z Imogen Poots w roli głównej. Trzymamy kciuki!

Kristen Stewart, Credit line: Fati / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Kristen Stewart Fot. JOHN SIBLEY / Reuters / Forum

Kristen Stewart zagra księżną Dianę

Kristen Stewart/fot. Forum

Kristen Stewart Fot. Forum