Mało kto się spodziewał, że wielki hit „Matrix” doczeka się kolejnej części. Jednak na szczęście odtwórcę kultowej roli Neo z chęcią wziął udział w kontynuacji filmu. Jak stwierdził niedawno w wywiadzie – „to po prostu rezonuje ze mną”.

Mamy ZDJĘCIA z planu MATRIX 4 – Neo i Trinity na motocyklu

Nie ma Matrixa bez Keanu

Choć Keanu Reeves ma na swoim koncie co najmniej 85 ról, to rola Neo zapisała go na zawsze na kanwach historii. To ten film sprawił, że stał się sławny i bajecznie bogaty. Dziś nikt nawet przez moment nie jest w stanie sobie wyobrazić „Matrixa” bez Keanu. Reeves także świetnie czuje się w tej roli. W najnowszej części nazwanej „Matrix. Zmartwychwstanie” Neo i reszta bohaterów nie pamięta, co się między nimi działo. Neo prowadzi zwykłe życie w San Francisco, a jego terapeuta przepisuje mu niebieskie pigułki. Na jego drodze znów pojawia się Morfeusz, który daje mu czerwoną pigułkę.

Keanu Reeves 18 lat temu pochował swoją byłą dziewczynę, która urodziła ich martwe dziecko

Długo wyczekiwany film mieli okazję zobaczyć na razie tylko dziennikarze. A ci, po zdjętym wczoraj embargo nałożonym przez reżyserkę Lanę Wachowski i producentów filmu, zaczęli pisać pierwsze recenzje filmu. Prawdopodobnie nowy „Matrix” okaże się najlepszym filmem tego roku, a to, co łączy wszystkie recenzje, to słowa „oszałamiający”, „metafizyczny” i „fenomenalny”.

Keanu Reeves nie ma problemu z tym, że można uprawiać seks z jego awatarem

Wczoraj odbył się w Kanadzie kolejny pokaz specjalny filmu, na którym nie mogło zabraknąć Keanu. 54-letni aktor prezentował się jak zwykle młodo i w dobrej formie.

Nie możecie się doczekać, by obejrzeć film? A może nigdy nie lubiliście „Matrixa”? Dajcie znać w komentarzu.

Keanu Reeves Fot.CARLOS OSORIO / Reuters / Forum

Keanu Reeves Fot. CARLOS OSORIO / Reuters / Forum

Keanu Reeves Fot. CARLOS OSORIO / Reuters / Forum

Keanu Reeves Fot. CARLOS OSORIO / Reuters / Forum

Keanu Reeves Fot. CARLOS OSORIO / Reuters / Forum