Demi Moore obchodziła swoje 60. urodziny w piątek, 11 listopada. Jednak to właśnie w ten weekend świętuje okrągłą rocznicę. Patrząc na aktorkę nie można uwierzyć, że skończyła już 6 dekad na tym świecie.

59-letnia Demi Moore w skąpym bikini

A sądząc po serii zdjęć opublikowanych przez Tallulę Willis, najmłodszą córkę (zdjęcie główne), którą dzieli z byłym mężem Brucem Willisem, jubilatka wskoczyła na pokład prywatnego odrzutowca, aby świętować z rodziną i przyjaciółmi swoje urodziny – przez cały weekend. Moore zadbała również o zabranie ze sobą swoich uroczych psiaków, z którymi się wręcz nie rozstaje.

Wszystkiego najlepszego z okazji 60. urodzin mojej ulubionej anomalii medycznej !!, skomentowała Tallulah w swoim poście na Instagramie.

Demi Moore skończyła 60 lat!

Dzisiaj jest 11.11.2022 i jest to jeden z najpotężniejszych dni na manifestację swoich marzeń w ciągu ostatnich 23 lat! Ostatni raz mieliśmy liczby trzycyfrowe w 1999 roku. W tym roku mamy potęgę numerologii z częstotliwościami liczb 1111 i 222, dodała Tallulah Willis.

Demi Moore wyznała, że właśnie DLATEGO już nigdy nie zetnie włosów

Wcześniej w piątek na swoim Instagramie Demi Moore podzieliła się wideo, na którym prezentuje wypchanego małego osiołka, którego sprezentowała sobie w dniu urodzin. W sieci pojawiły się komentarze krytykujące aktorkę. Jednak według Kady Rose, autorki wypchanego osiołka, nie został on „zabity” na potrzeby teksydermi.