Demi Moore (57 l.) od wielu lat zachwyca swoją urodą. Mimo upływu czasu aktorka starzeje się z klasą. Demi postanowiła zabrać swoją córkę Rumer Willis (31 l.) na imprezę Vanity Fair, gdzie obie miały okazję cofnąć się w czasie do roku 1991, gdy Demi wystąpiła w kultowej, nagiej sesji okładkowej będąc w zaawansowanej ciąży.

Demi Moore przez trzy lata nie rozmawiała z dziećmi. Teraz dziękuje za córki (ZDJĘCIE)

Jak dwie krople wody: Demi Moore z córką Rumer na ściance

Demi Moore i jej córka Rumer wyglądały niemal identycznie, gdy pojawiły się na imprezie Vanity Fair. Kobiety zadały szyku pojawiając się w eleganckich kreacjach na ściance. Aktorka zabrała najstarszą córkę na wystawę, która uhonorowała odważną okładkę magazynu z nagą Demi w roli głównej.

Z pewnością można zauważyć, że Rumer chciała upodobnić się do sławnej matki. Kobieta jest najstarszą córką Demi i Bruce’a Willisa. Nie można odmówić jej tego, że wygląda bardzo podobnie do Demi. Obie mają długie i czarne włosy, ten sam kolor oczu i podobne nosy.

Rumer Willis Demi Moore

Fot.Forum/Mega Agency

Tak córki Demi Moore bawiły się z Miley Cyrus (Instagram)

Demi przypomniała, że wiek to tylko liczba. Na imprezę aktorka z córką ubrały się w, z pozoru pasujące sukienki. Rumer pojawiła się ubrana cała na ciało – a Demi dla kontrastu założyła czarną kreację. Obie suknie miały delikatne marszczenia po boku. Swoje stylizacje zarówno Demi, jak i jej córka uzupełniły o pasujące kolorystycznie kopertówki i sandałki na szpilce.

Sesja Demi Moore wykonana w 1991 roku dla Vanity Fair przeszła do historii. Aktorka będąc w drugiej ciąży z córką Scout zapozowała nago. Miała na sobie jedynie diamentowe kolczyki i efektowny pierścionek na palcu. Dłońmi zasłoniła piersi, a wystający brzuch w zaawansowanej ciąży był maksymalnie wyeksponowany. Młoda Demi w krótkich włosach wyglądała świeżo i pięknie! 

Demi Moore

Demi Moore w ciąży w 1991 roku. Fot.Instagram/rumerwillis

Rumer Willis

Demi Moore

Demi Moore
Fot.Forum/Mega Agency

A Wy, widzicie podobieństwo Rumer do Demi Moore?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Tallulah Willis, córka Bruce’a Willisa i Demi Moore jest bardzo CHUDA (ZDJĘCIA)

Demi Moore sypia w dość nietypowych warunkach

56-letnia Demi Moore w bardzo krótkiej sukience chwali się zgrabnymi nogami (FOTO)

Rumer Willis

Rumer Willis
Fot.Forum/Mega Agency

Demi Moore

Fot.Forum/Mega Agency

Demi Moore

Fot.Forum