44-letnia Demi Moore ma trójkę dzieci, Bruce’a Willisa za byłego męża i Ashtona Kutchera za obecnego. I chociaż ten ostatni jest od niej młodszy o 16 lat, wydają się być udanym małżeñstwem. Jedyne, czego może im brakować do szczęścia, to wspólne dziecko.

– Bardzo poważnie rozważamy, by sprawić sobie dziecko – wyznała Demi. – Gdy masz już trójkę dzieci, zaczynasz sobie myśleć: „Jak jest różnica między trójką a czwórką, albo nawet piątką?\” – powiedziała w wywiadzie dla magazynu Vanity Fair.

To wyznanie szokuje mniej, niż sam związek pary. Nikt nie dawał ich miłości szans, podczas gdy oni są już ze sobą od ponad trzech lat. I nie zanosi się na kryzys.

– Gdyby ktoś mi powiedział, że poznam 25-letniego mężczyznę, który uzna związek ze mną i stworzenie rodziny z moimi dziećmi za coś fantastycznego, to powiedziałabym: \”Możesz marzyć dalej\”. Myślę, że ta miłość zaskoczyła nas oboje, szczególnie Ashtona, który robił w tym czasie niesamowitą karierę i miał świat u swoich stóp – mówi aktorka.

Czyżby jednak Demi odczuwała dzielącą ich różnicę wieku? Na kosmetyki do \”konserwacji\” skóry wydaje w koñcu kilkaset tysięcy dolarów rocznie.