Deynn i Daniel Majewski odpowiadają “Prezesowi” firmy Skin79. “Czujemy ogromne zażenowanie i ból”

Deynn i Daniel Majewski znowu są na ustach wszystkich. Tydzień temu influencerka niespodziewanie ogłosiła, że zakończyła współprace ze Skin79. Fani byli w szoku, bo jeszcze kilka godzin wcześniej reklamowała ich produktu.

Deynn i Skin79. O co chodzi?

Deynn niespodziewanie zakończyła współpracę ze Skin79. Prezes firmy zdradza, jak zachowali się MAJEWSCY

Marita Surma nie zdradziła, dlaczego się rozstała z koreańską marką. Poinformowała tylko, że nie chce mieć z marką Skin79 nic wspólnego i zakazuje sprzedaży kosmetyków sygnowanych swoim pseudonimem – DEYNNBEAUTY LOVES SKIN79. 

Tajemniczy “Prezes” firmy zabrał głos i na łamach portalu “Pudelek” opisał całą współpracę z Deynn: “Deynn niespodziewanie zakończyła współpracę ze Skin79. Prezes firmy zdradza, jak zachowali się MAJEWSCY”.

https://www.instagram.com/p/B5xXC9SgVzO/

Deynn siedem godzin sprzątała GARDEROBĘ. Z jednego regału jest szczególnie dumna

Marita odpowiedziała na zarzuty ze strony “Prezesa” marki Skin79. Na swoim profilu instagramowym opublikowała oświadczenie. Czytamy, że postanowili odpowiedzieć na pojawiające się nieprawdziwe informacje. Mimo że jest to dalekie od ich standardów i modelu pracy, ale ze względu na to, że stali się jawnym atakiem na ich dobre imię i wizerunek, nie są w stanie dłużej tego lekceważyć.

Deynn pokazała boczki i odstający brzuch. „Nie przeszkadza mi, gdy coś wylewa się z leginsów”

Majewscy stanowczo zaprzeczają, jakoby mieli zatrudniać specjalistów od wizerunku, a tym bardziej marka Skin79 miała im w tym pomagać.

Nieprawdziwe są stwierdzenia jakoby za naszą wewnętrzną przemianą, zmianą publicznych działań, rozwoju oraz zachowań, które wcześniej pozostawiały wiele do życzenia, stała jakakolwiek agencja marketingowa czy eksperci! (…) Nigdy w życiu nie wydaliśmy ani złotówki na żadnego rodzaju działania marketingowe mające na celu poprawę wizerunku. (…) Nie wierzymy również, że jakakolwiek inna osoba zainwestowałaby grosz, a co dopiero “setki tysięcy” złotych na naprawę wizerunku osób, których zadaniem jest reklamowanie kosmetyków – zapewniają. 

Kolejnym kłamstwem “Prezesa” według Daniela i Marity jest to, że on namówił ich na ślub w Stanach Zjednoczonych, aby poprawić ich wizerunek.

Stanowczo (!) zaprzeczamy, jakoby ktokolwiek posiadał jakikolwiek wpływ na najpiękniejszy dzień naszego życia, jakim było zawarcie związku małżeńskiego (…). Pragniemy również wspomnieć iż Prezes, czy rzekomy pomysłodawca lub organizator naszego ślubu powinien wiedzieć, że ślub odbył się w Polsce, a nie w Stanach Zjednoczonych – czytamy. 

https://www.instagram.com/p/B9zWenPpysI/

“Prezes” firmy powiedział również, że jako jedyna marka nie zerwała kontaktu z Deynn i Majewskim: “Zrobiło mi się przykro z powodu sytuacji, w jakiej znaleźli się Majewscy i postanowiłem nie zrywać z nimi tego kontraktu”.

Majewscy podkreślili w oświadczeniu, że zaczęli współpracę ze Skin79 dopiero po powrocie do ich social-mediów i rozpoczęciu nowego etapu w życiu w Stanach Zjednoczonych.

Wcześniej żaden kontrakt nie istniał i nie był podpisywany – zaznaczają.

DRAMA! Deynn KRYTYKUJE influencerkę Wersow, która poleciała do Los Angeles z całą ekipą

https://www.instagram.com/p/CAqcQp4pC4R/

screnn: Deynn. Fot. Instagram
screnn: Deynn. Fot. Instagram
screnn: Daniel Majewski. Fot. Instagram
screnn: Daniel Majewski. Fot. Instagram
screnn: Deynn i Daniel Majewski. Fot. Instagram
screnn: Deynn i Daniel Majewski. Fot. Instagram
 
8 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

“na ich dobre imię” – Hahahhahahha! Ok… 😉

bezwartościowi, chciwi i żenujący – cali Państwo Majewscy! niestety ale taka prawda. FUJ!

Oni oboje są zakompleksionymi pasztetami którzy robią wszystko by mieć kasę bo tylko tego ludzie mogą im zazdrościć. Bo czego niby więcej? Chleją oboje regularnie wiec chyba nie są szczęśliwi. Jarają tez marihuanę. Który szczęśliwy człowiek musi się odurzać żeby odczuwać radosc? Ostatnio marita pokazała sztos brzuch wiec pytam się GDZIE TA FORMA??? Po co wydawać siano na odżywki i syntetyczne białko? Po co sobie wszystkiego odmawiać? Po co wydawać siano na Karnety na siłownie? Po co to wszystko skoro osoba która od 5 lat ćwiczy i przestrzega diety wyglada jakby dopiero urodziła dziecko? Sztos cycki są sztuczne i do tego poprawiane. Usta powiększone i to nierówno. Nawet worki pod oczami operowała. Wiec chyba nie należy do osób akceptujących siebie. Daniel to taki koleś który mimo ze ćwiczy to nadal ma mózg grubasa. Nadal czuje się niedowartościowany, ukrywa ciało pod tatuażami, a pieniędzmi wynagradza sobie brak przyjaciół i niską samoocenę. Moim zdaniem ta para idealnie się dobrała.

Bardzo dobrze, że odpowiedzieli. Juz dawno nie czytalam wiekszych klamst niz wypowiedz “prezesa”. Jaki szanowany prezes wypowiada sie na serwisach plotkarskich o swojej bylej ambasadorce. Twierdza ze jej linia kosmetykow sie nie sprzedawala? To ciekawe czemu wiecznie byl sold out i trzeba bylo czekac na uzupelnienie magazynow? Przypadek? Nie sadze. Dyplomatyczna odpowiedz a szczegoly zostawili tam gdzie trzeba, czyli swoim pelnomocnikom. Ja trzymam za nich kciuki.