Ponad tydzień temu miała miejsce gala High League 3, na której zawalczył Marcin Dubiel z Alberto Simao, który wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

Deynn i Majewski oprowadzili po nowym domu. ZANIEMÓWILIŚMY!

Daniel Majewski wyzywa Marcina Dubiela

W poniedziałek na kanale YouTube HIGH League pojawiła się relacja z wieczoru,  na której możemy zobaczyć, jak Daniel Majewski wyzywa Marcina Dubiela, kiedy ten walczy w oktagonie. Moment ten można zobaczyć w 24 minucie – widzimy na nagraniu, że Majewski mówił tak brzydko, że upomniał go narzeczony Andziaks, Luka.

Marcin Dubiel skomentował zachowanie Majewskiego na kanale YouTube, jednego z włodarzy Fame MMA, czyli Boxdela. Zapewnił, że po tym zachowaniu już na pewno nie będzie chciał wejść z nim do oktagonu na Fame MMA, mimo że były takie plany.

Skąd wzięła się taka agresja u Daniela Majewskiego do Dubiela?

Pół roku temu zadzwonił do mnie Wojtek Gola, z którym się widział (red. z Majewskim) w SLA (red. jeden z warszawskich klubów) i Daniel Majewski poszedł zrobić sobie taki melanż, cały wieczór ćpał. Po tym wieczorze mieliśmy poważną rozmowę, w której powiedziałem, że nie podoba mi się jego zachowanie, on też przeprosił za niektóre rzeczy i myślałem, że jest między nami luz. Zaproponowano mi z nim walkę i ja na tę walkę się zgodziłem. W pewnym momencie do tej walki nie mogło dojść nie z mojego powodu, tylko Fame powiedział, że ma przeciwnika, z którym muszę walkę odbyć, a Majewski poszedł na drugi plan, zrzuciliście go tam Wy. Dlatego Majewski stwierdził, że zrobi z tego aferę, bo „jak to jest, że on nie będzie miał walki wieczoru na Narodowym” – tłumaczy Marcin Dubiel.

Na koniec swojej wypowiedzi ujawnił sekret Majewskich! W listopadzie ubiegłego roku wyszła plotka, że Daniel i Marira się rozstali, a oni tylko podgrzewali atmosferę: Daniel podobno sam wyjechał do Paryża, Marita w tym czasie szukała mieszkania w Warszawie. Następnie Deynn wydała oświadczenie, w którym poinformowała, że przechodzą kryzys w małzeństwie. Jednak z czasem internauci zaczęli zauważać, że para jednak spędza czas ze sobą, a zdradzało ich InstaStory.

Zobaczcie w jakich luksusach podróżuje Deynn i Majewski. NA BOGATO!

Marcin Dubiel uważa, że rozstanie było tylko na podbicie zasięgów:

Niby się rozstali, ale nie było kwestią przypadku. Taki mieli genialny plan na komunikacje tego, że Majewski będzie walczył. To, że im później nie wyszło, że ludzie to odkryli, to jest jedno. Nikt tego oczywiście nie potwierdził, ale ja wiem, że tak było. Od długiego czasu naprawdę robią z ludzi idiotów, komunikują, jak oni to się zmienili… – mówi Marcin.

Sesja zdjęciowa ze ślubu Deynn i Daniela Majewskiego!

Wspomniał ich spotkanie w Los Angeles, kiedy po aferze z siostrą wrócili do Internetu:

Mówili, że tak się zmienili, wzięli ślub, mają nowe życie w Los Angeles. Ja akurat ich odwiedziłem w 2018 roku, żeby ich poznać i jak tylko poszedłem do kibla, to zaczął zadawać pytania „Ej, ale Ty z Dubielem, co Ty poje***, nienormalna jesteś”. To jest właśnie ich przemiana, od wielu lat chcą robić genialne rzeczy, zakładają fundacje, żeby pokazywać, jakimi to nie są dobrodusznymi osoba, a tak naprawdę są czystymi ściemniaczami. To powie każdy z ich towarzystwa, nasz wspólny tatuażysta, mój przyjaciel William – mówi Dubiel.

Daniel Majewski po raz DRUGI oświadczył się Deynn: "Czas na wersję w sukni i garniaku"

Daniel Majewski po raz DRUGI oświadczył się Deynn: „Czas na wersję w sukni i garniaku”

Daniel Majewski na Coachelli

Daniel Majewski/fot. Instagram/iammajewski

Daniel Majewski w samochodzie

Daniel Majewski/fot. Instagram/iammajewski

Deynn i Majewski fot. Instagram