Glenn Close (77 l.) wyglądała oszałamiająco na czerwonym dywanie pokazu mody Ralpha Laurena na jesień/zimę 2024. 8-krotnie nominowana do Oscara aktorka pojawiła się przy 50 Madison Avenue w Nowym Jorku w tym samym garniturze, który nosiła na gali SAG Awards 2019.

Glenn Close straszy w nowej kampanii

Glenn Close ponownie założyła biały garnitur Ralpha Laurena z szerokimi nogawkami i dwurzędową marynarką. Look uzupełniła wysokimi butami na słupku w kolorze srebra i srebrną torebką.

Gwiazda w drodze na wydarzenie Ralpha Laurena, umieściła na swoim Instagramie film, w którym wyjawiła, jak bardzo była przerażona faktem, że po raz pierwszy od dłuższego czasu założyła obcasy i garnitur… który wyciągnęła z szafy.

Glenn Close w garniturze z recyklingu

Aktorka, która jest bardzo aktywna na Instagramie (ten obserwuje ponad 800,000 osób), często publikuje informacje na temat swojej pracy, ale i życia prywatnego. Niedawno wyznała, że… miała wypadek, w wyniku którego złamała nos…

Lily Collins wzięła ślub w sukni Ralpha Laurena

77-letnia gwiazda jest jednym z przykładów kobiet, które mają w swojej szafie takie elementy garderoby, które nigdy nie wychodzą z mody. Wystarczy zmienić dodatki!

Jestem bardzo, bardzo dumna, że ​​mogę ponownie założyć ten garnitur, który miałam na sobie pięć lat temu na rozdaniu nagród SAG. Jest to piękny, klasyczny garnitur Ralpha Laurena […] Czuję się więc jak milion dolarów, powiedziała w wideo.

The 25th Annual Screen Actors Guild Awards - Press Room