No to mamy małą, prywatną wojnę dwóch rodzimych piosenkarek.
Dorota „Doda\” Rabczewska czuje, że Edyta Górniak ma do niej jakieś \”ale\”, co w rezultacie zmienia się we wzajemną antypatię.

Takie utarczki są bardzo w stylu Dorotki, która jak nikt inny potrafi wykorzystać je w taki czy inny sposób. Zawsze na korzyść swojej popularności. Tak naprawdę słynny cytat pani Edyty można by po jakimś czasie puścić w niepamięć, ale nie! Nie tak prędko! Jeszcze trzeba zrobić trochę zamieszania. Teraz Doda za wszelką cenę namawia widzów, aby pomogli zostać Dominice Figurskiej w programie Jak Oni śpiewają. Na swojej stronie internetowej tłumaczy to następująco:

Ponieważ Dominika Figurska zupełnie nie ze swojej winy stała się ofiarą niesprawiedliwego werdyktu Pani E., ktory wynikała raczej z jej prywatnych uprzedzeń do mojej osoby, a nie z obiektywnej i profesjonalnej oceny, chcę poprosić Was wszystkich abyście dołożyli wszelkich starań aby Dominika została w programie. Uważam, że dała z siebie wszystko i powinniście dać jej kolejną szansę tak aby mogła w \”normalnych warunkach\” brać udział w programie i śpiewać kolejne piosenki.

Posłuchacie?