Doda podziękowała fanom i lekarzom, którzy zaoferowali pomoc w walce o zdrowie jej ojca, Pawła Rabczewskiego. Na Instagramie gwiazdy pojawił się nowy wpis o stanie zdrowia taty.

Paweł Rabczewski, ojciec Dody, jest chory

Kilka dni temu Doda poinformowała, że z powodu choroby, która pojawiła się w jej rodzinie (piosenkarka wspomniała o raku), jest zmuszona odwołać koncerty i zaplanowane spotkania z fanami.

Doda ZAWIESZA karierę. Dlaczego?

Nie napisała wtedy, kto jest chory. Fani zaczęli przesyłać piosenkarkce życzenia zdrowia i słowa wsparcia.

Niestety nie mam dobrych informacji. W mojej rodzinie pojawił się nowotwór. Z przykrością muszę przełożyć najbliższe aktywności zawodowe na późniejszy czas. Proszę o wyrozumiałość i wsparcie – napisała.

Dziś Rabczewska wyjaśniła, o kogo chodzi:

Dziękuje Wam za troskę i setki wiadomości wysyłanych codziennie,również od lekarzy z chęcią pomocy. Mój tata przeszedł poważną operacje, dochodzi do siebie i czuje się coraz lepiej.Dzięki czemu i ja staje psychicznie na nogi. Jeżeli wszystko pójdzie dobrze to zobaczymy się 5.04 na podpisywaniu płyt w Poznaniu. Ciesze się na to spotkanie❤️ Trzymajcie kciuki – napisała Doda na swoim Instagramie.

Rafał Rabczewski – co musisz wiedzieć o ojcu Dody?

Rafał Rabczewski, tata Dody, urodził się w Wilnie, w 1949 roku. Jako młody chłopak był sportowcem – biegał na 400 m i ćwiczył kulturystykę w Brzegu. Trenował też podnoszenie ciężarów w klubie LZS w Ciechanowie.

Doda WYNAJMUJE swoje mieszkanie. Jak mieszkała gwiazda?

Tam rozpoczął karierę sztangisty. W 1977 roku na mistrzostwach Europy w Stuttgardzie zdobył brązowy medal w wadze lekkociężkiej. ROk później wywalczył 3. miejsce na MŚ. W kolejnych latach ojciec Dody również stawał na podium mistrzostw. Paweł Rabczewski zdobył też siedem tytułów mistrza Polski.

Ojciec Dody udzielał się na scenie politycznej – w 2006 roku został radnym Ciechanowa, w 2010 roku wybrano go na drugą kadencję.

Doda: Mam już DOSYĆ manipulacji, szczucia i ataku na mnie!

Ojciec Dody ma dwie córki – Dorotę i Paulinę. Ma też syna Grzegorza.

Życzymy zdrowia!

Doda z ojcem, Pawłem Rabczewskim i mamą Wandą
Doda z ojcem, Pawłem Rabczewskim i mamą Wandą
Paweł Rabczewski, ojciec Dody i mama gwiazdy
Doda z ojcem, Pawłem Rabczewskim i mamą Wandą
Doda z ojcem, Pawłem Rabczewskim
Rodzice Dody