Do kawalerki Łukasza Jakóbiaka Doda miała efektowne wejście. Nie użyła drzwi, tylko okna, do którego podjechała na podnośniku hydraulicznym.

Podczas rozmowy w 20m2 Łukasza Doda powiedziała, że nie jest już z Błażejem Szychowskim. Przyznała też, że ma nie najlepsze zdanie o mężczyznach, z którymi była w związkach i wciąż czeka na tego jedynego.

Stwierdziła, że właśnie problemy sercowe sprawiają, że bywa smutna. Oto zapis rozmowy:

Jedyną opcją, która podcina mi skrzydła to są jakieś takie problemy damsko-męskie, czyli jak nie idzie mi w miłości, a bardzo tej miłości pragnę jak każda osoba i niekiedy czuję się samotna. Wtedy jest mi smutno.

Błażej nie jest kandydatem na męża?

Nie, bynajmniej.

Bo ty nie jesteś z Błażejem. Od kiedy?

Już od dawna.

Łukasz Jakóbiak zapytał też o jej zapatrywania na posiadanie dzieci. Doda stanowczo odpowiedziała „nie”, ale zaznaczyła też, że gdyby znalazła odpowiedniego faceta, to wszystko byłoby możliwe.

To na pewno jest tak, że gdybym spotkała faceta, przy którym a – czułabym się bezpiecznie, b – nie czułabym się wykorzystywana, c – czułabym, że on mnie naprawdę kocha, mnie, nie osobę publiczną, popularną, że jest bezinteresowny. Na pewno chciałabym mu się oddać w 100 procentach. Od kilku lat absolutnie tego nie czuję, dlatego jestem zachowawcza, dlatego jestem zdystansowana i czasami specjalnie tak się zachowuję, bo boję się zranienia – powiedziała Rabczewska.

Dodała też, że dotychczasowi partnerzy byli z nią, bo chcieli się ogrzać w cieple jej sławy. Jak zatem zamierza poznać faceta, który będzie tak naprawdę z nią, nie ze sławną Dodą?

Ja nie mogę tak tego oceniać, bo bym zwariowała, aczkolwiek poznam tego faceta po tym jak odwróci głowę, kiedy paparazzi będą mu robili zdjęcia. Będzie miał naturalny odruch, a nie szczerzył się jak głupi i patrzył się na mikrofon jak dziwka na k***sa, kiedy udzielam wywiadów – wyznała Doda.

Doda rozstała się z Błażejem

Doda rozstała się z Błażejem

Doda rozstała się z Błażejem

Doda rozstała się z Błażejem

Doda rozstała się z Błażejem