Doda (35 l.) może pochwalić się zgrabną i smukłą sylwetką. Jest bardzo szczupła, ale wygląda zdrowo. Zawdzięcza ją przede wszystkim diecie, o czym opowiedziała na Instastory.

Doda opowiedziała o swojej DIECIE – nie dalibyście rady!

Doda opowiada co robi, że ma taką sylwetkę

Fanki zalały gwiazdę pytaniami po tym, jak pokazała swoje ciało w cielistej bieliźnie. Doda odpowiedziała im w swoim stylu.

Dziewczęta, nic z nieba nie spada, naprawdę zacznijcie dbać o siebie, ćwiczcie, ruszajcie się chociaż trochę, jedzcie zdrowo, nie mówię tu o nie wiadomo jakich restrykcyjnych dietach, ale dbajcie o swoje zdrowie od samego początku. Przestańcie chlać na umór na imprezach, co tydzień spuchnięte, zmarszczone, niedospane, to wszystko zapuka do waszych drzwi po 30. i powie: hello bitc**s, pora spłacić długi.

 

Doda

Zdradziła, że sama przestała trenować tak jak kiedyś, ale wciąż zdrowo się odżywia.

Ja nie ćwiczę tak jak kiedyś od dwóch lat. Ruszam się trochę, ale to nie jest takie ruszanie, które powinno gościć w moim życiu. Dieta cały czas jest, chociaż nie nazywam tego dietą, to jest po prostu lifestyle. Nienawidzę fast-foodów, nie znoszę śmieciowego żarcia i już.

Doda przyznała się, że nie była na siłowni 1,5 roku, po czym pokazała ciało

Doda – ile waży?

Latem zeszłego roku fani martwili się o piosenkarkę – mocno schudła, miała sporo stresu. Pokazała im, że przy 169 cm wzrostu, waży dokładnie 53,1 kg.

ZOBACZ TAKŻE:

Doda w domu rodziców zmywa naczynia

Emil Stępień nie wytrzymał zachowania Dody i ją ochrzanił. „Wariactwa można dostać”

Doda chciała zrobić niespodziankę Emilowi i zabrała go na wycieczkę. Pomyliła kraje

Wyświetl ten post na Instagramie.

🐣🙅🏼‍♀️

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)