Doda lata temu walczyła w sądzie z byłym narzeczonym Emilem Haidarem, który w 2018 roku oskarżył ją miedzy innymi o zniszczenie i przywłaszczenie mienia. Następnie oskarżył ją składanie fałszywych zeznań w sprawie związanej z groźbami wobec niego.

Emil Haidar o ślubie Dody. Tych słów nikt nie spodziewał!

Doda wygrała proces sądowy

Doda dziś pochwaliła się w internecie, że wygrała kolejny proces sądowy. Przed Sądem Rejonowym dla Warszawy-Mokotowa zapadł wyrok w sprawie składania przez gwiazdę fałszywych zeznań:

W dniu dzisiejszym (29.12.2022 r.) o godzinie 13:00, przed Sądem Rejonowym dla Warszawy – Mokotowa, zapadł wyrok uniewinniający Dorotę Rabczewską w trwającym kilka lat procesie karnym (sygn. VIII K 219/18) dot. rzekomego składania przez nią fałszywych zeznań. Sąd uznał, że Doda nie mogła popełnić czynu zarzucanego jej przez Prokuraturę Okręgową w Warszawie. W procesie tym obrońcami Dody byli adw. Krzysztof Stępiński oraz adw. Dariusz Raczkiewicz – czytamy w oświadczeniu.

Emil Haidar skomentował rozwód Dody. Zadrwił z niej

W rozmowie z Pomponikiem przyznaje, że bardzo cieszy się z wyroku sądu, a przede wszystkim tym, że kolejny etap ma za sobą:

Bardzo się ucieszyłam, poczułam ogromną ulgę. Męczyło mnie to bardzo, bardzo długo, przez wiele wiele lat. Nie znam żadnej innej kobiety, po której spływałoby to jak po kaczce zwłaszcza, że poukładała już sobie życie i chciałaby pójść dalej, a jednak to się ciągnęło i było bardzo męczące i bardzo niesprawiedliwe w stosunku do mnie. Ja czułam tą ogromną niesprawiedliwość – powiedziała Doda.

Doda nasłała na Emila Haidara GANGSTERÓW?!

Doda, Emil Haidar, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

doda-emil-haidar-taniec-z-gwiazdami-pt-06

doda-emil-haidar-pocalunek-pt-02

emil-haidar-pt-02