Doda wczoraj zaskoczyła wszystkich – poinformowała w mediach społecznościowych, że wniosła pozew o rozwód. Tłumaczyła, że decyzja była długo przepracowana i jest ostateczna. Kulisy rozstania zostawiła dla siebie. Uspokoiła też, że nadal będą razem pracować przy filmie „Dziewczyny z Dubaju”.

Doda rozwodzi się z mężem

Doda wniosła pozew o rozwód!

Emil Haidar, były partner Dody pokusił się o komentarz, szczególnie że wiele lat walczył z piosenkarką w sądzie. Udostępnił na instastory zdjęcie artykułu z gazety „Puls Dnia”, na którym czytamy: „Producent „Pitbulli” zbankrutował”. Następnie wrzucił screen artykułu jednego z portali plotkarskich na temat rozwodu Dody, podpisując:

„Dwa tygodnie później”

Fot. @emil.haidar/Instagram

Fot. @emil.haidar/Instagram

Haidar zasugerował, że Rabczewska była ze Stępniem tylko dla pieniędzy. Warto zauważyć, że artystka po wyjściu za mąż zajęła się produkcją filmów i dołączyła do firmy Emila. Z drugiej strony, raczej sama na brak pieniędzy nie narzeka…

Doda odpowiada na pytanie, dlaczego nie wrzuca zdjęć z Emilem. „Tak ładnie wyglądacie” – piszą fani

Doda wcześniej była w związku z Emilem Haidarem. Zaczęli spotykać się w 2014 roku, w styczniu 2015 roku razem zamieszkali, a kilka miesięcy później zaręczyli się podczas wakacji w Grecji.  Wszystko skończyło się w listopadzie 2015 roku i przez następne lata spotykali się na sali sądowej.

Emil Haidar zażądał od Dody oddania wszystkich jego prezentów. Sąd orzekł, że musi zwrócić jedynie pierścionek zaręczynowy.

Doda urodziny i walentynki będzie świętować z dala od MĘŻA. Pisze o złamanych sercach

Jej były partner nie pokazał klasy…

Doda, Emil Haidar fot. Baranowski/AKPA

Doda i Emil Stępien

Doda i Emil Stępien fot. Kurnikowski/AKPA

Doda, Emil Stępień, SK:, , fot. Gałązka/AKPA