Wczoraj odbył się finał 9. edycji „Top Model”. Krótko przed nim wybuchł ogromny skandal związany z jednym z uczestników, Dominiciem D’Angelica, który był w przeszłości skazany za przestępstwo seksualne. Wyeliminowano go z programu. Mężczyzna odniósł się do finału na swoim Instagramie.

Patrycja Sobolewska KOMENTUJE oświadczenie Dominica. Zwięzły wpis modelki

Dominic D’Angelica dodał wpis po finale „Top Model”

Przed rozpoczęciem show stacja przeprosiła widzów za zaistniałą sytuację i poinformowała, że nie zobaczymy w nim Dominica. Zwycięzcą tegorocznej edycji „Top Model” okazał się Mikołaj Śmieszek. Od początku dobrze radził sobie w programie.

Wcześniej Dominic opublikował oświadczenie na Instagramie, w którym zapewnił, że nie został uznany za winnego, nie udało mu się dokończyć procesu, więc musiał pójść na układ obejmujący wyrok w zawieszeniu.

Dominic D’Angelica wydał OŚWIADCZENIE: „Nie jestem przestępcą seksualnym”

Po finale opublikował zdjęcia w towarzystwie finalistów – Weroniki, Patrycji i Mikołaja oraz serdecznie im pogratulował. Oznaczył również wszystkich uczestników 9. edycji.

Gratuluję Mikołaj! Gratulacje dla was wszystkich! Jestem taki dumny z całej trójki i z każdego z was osobno. Wyglądaliście niesamowicie tego wieczoru. Cieszcie się tą chwilą! Kocham was, moja rodzino!

Brat Dominica D’Angelica z „Top Model” zabrał GŁOS. Opowiedzą całą historię