Dominic D’Angelica został usunięty z finału „Top Model”, gdy wyszły na jaw mroczne sekrety z jego przeszłości. Okazało się, że początkujący model znajduje się w oficjalnym rejestrze przestępców seksualnych. Uczestnik telewizyjnego show opublikował oświadczenie na swoim Instagramie. Co napisał?

W finale „Top Model” Dominica zastąpi inny uczestnik? Widzowie zabrali głos

Dominic D’Angelica przerywa milczenie

W „Top Model” nigdy nie było tak dużego skandalu, przed samym finałem. Już w środę wieczorem dowiemy się kto zostanie następnym zwycięzcą 9 edycji show. Dominic mimo, że dotarł do finału, to z powodu ostatnich wydarzeń został z niego usunięty. Stacja TVN wydała specjalnie oświadczenie.

W związku z informacjami o przeszłości Dominica D’Angelica, który okazał się skazany w Stanach Zjednoczonych za przestępstwo seksualne, został on usunięty z finału „Top Model”. Ubolewamy, że taki uczestnik trafił do programu. W tej chwili sprawdzamy okoliczności, w jakich do tego doszło – czytamy.

TVN wydał oświadczenie w sprawie Dominica: Zostaną wyciągnięte konsekwencje

Wypłynęły informacje, według których Dominic miał zostać skazany za przestępstwo seksualne. W sieci wrze a model postanowił wystosować oświadczenie, w którym opisał swoją historię.

Fakty. Nigdy nie zostałem uznany za winnego. Nigdy nie udało mi się dokończyć procesu w 2013 roku, ponieważ dwóch sędziów było chorych i nowy sędzia nie pojawił się na rozprawie. Nie stać mnie było na rozpoczęcie nowego procesu. Z tego powodu byłem zmuszony pójść na układ na wyrok w zawieszeniu – zaczął model.

Dominic D’Angelica opublikował oświadczenie

Dominic na początku nie zabierał głosu. W mediach bronił go między innymi Michał Piróg, czy Dawid Woliński, którzy próbowali uspokoić fanów i przekonywali, by poczekali aż Dominic wypowie się i wyjaśni swoją sytuację.

Michał Piróg i Dawid Woliński bronią Dominica D’Angelica!

D’Angelica przyznał, że naruszył warunki zawieszenia, gdy bronił ciocię przed agresywnym partnerem. W 2014 roku został aresztowany razem ze swoim bratem za pobicie ze spowodowaniem znacznych obrażeń ciała. Dominic dodał również, że nie jest przestępcą seksualnym.

Spędziłem cztery miesiące w areszcie prawie dwa lata później przez naruszenie wyroku w zawieszeniu, kiedy broniłem moją ciocię przed jej agresywnym partnerem. Byłem w areszcie NIE w związku z oskarżeniem o wykorzystywanie seksualne. Nie jestem przestępcą ani oprawcą – napisał Dominic.

Dominic nie ukrywał, że jest bardzo zraniony całą sytuacją.

Obiecał, że z czasem przedstawi więcej szczegółów.

ZOBACZ WIĘCEJ:

TOP MODEL: Panika podczas sesji i GORĄCY pocałunek Patrycji i Dominica

Brat Dominica D’Angelica z „Top Model” zabrał GŁOS. Opowiedzą całą historię

SKANDAL w „Top Model”. Dominic D’Angelica został skazany za przestępstwo seksualne?

Dominic D'Angelica publikuje oświadczenie.

Dominic D’Angelica publikuje oświadczenie. Fot.Instagram/iamdominicdangelica.

Dominic D'Angelica odnosi się do zarzutów o przestępstwo seksualne.

Dominic D’Angelica odnosi się do zarzutów o przestępstwo seksualne. Fot.Instagram/iamdominicdangelica.