Nie przestaje mówić się o skandalu związanym z programem „Top Model”. Okazało się, że jeden z finalistów programu, Dominic D’Angelica, w przeszłości miał dopuścić się przestępstwa seksualnego. W związku z tym stacja TVN podjęła radykalne kroki i zadecydowała o wyrzuceniu uczestnika z programu.

Gwiazdy i internauci komentują oświadczenie Dominica D’Angelica. Zdania są podzielone: Mydlenie oczu

Patrycja Sobolewska komentuje oświadczenie Dominica

Kilka godzin po tym, jak stacja wystosowała oficjalne oświadczenie, głos zabrał sam zainteresowany. Dominic D’Angelica zamieścił na swoim profilu w mediach społecznościowych wpis, w którym odniósł się do sprawy, w którą jest zamieszany.

Fakty. Nigdy nie zostałem uznany za winnego. Nigdy nie udało mi się dokończyć procesu w 2013 roku, ponieważ dwóch sędziów było chorych i nowy sędzia nie pojawił się na rozprawie. Nie stać mnie było na rozpoczęcie nowego procesu. Z tego powodu byłem zmuszony pójść na układ na wyrok w zawieszeniu – napisał.

Całe oświadczenie przeczytacie dostępne tutaj – Dominic D’Angelica wydał OŚWIADCZENIE: „Nie jestem przestępcą seksualnym”

Oświadczenie Dominica jest szeroko komentowane w mediach. Część osób broni byłego uczestnika „Top Model”, a inni wręcz przeciwnie. Pojawiają się także głosy ze strony uczestników, z którymi D’Angelica poznał się w obecnej edycji. Wśród licznych komentarzy pojawił się także ten od Patrycji Sobolewskiej, która zaprzyjaźniła się z modelem. Dominic wiele razy podkreślał przed kamerami, że bardzo podoba mu się Patrycja i według niego byliby świetną parą.

Bądź silny – napisała krótko Patrycja, finalistka 9. edycji „Top Model”.

Patrycja Sobolewska komentuje oświadczenie Dominica

Patrycja komentuje oświadczenie Dominica/fot. Instagram/iamdominicdangelica

ZOBACZ TEŻ:

Michał Piróg i Dawid Woliński bronią Dominica D’Angelica!

W finale „Top Model” Dominica zastąpi inny uczestnik? Widzowie zabrali głos