W lutym tego roku wyemitowano pierwszy polski reality show Netflixa „Love Never Lies”. Brało w nim udział sześć par, których uczucie poddane zostało wielkiej próbie, a wszystko przez maszynę do wykrywania kłamstw – EyeDetect.

Jędrzej o przyjaźni z Wiktorią po „Love Never Lies. Polska”. Jak pomagał jej uporać się z Jaśkiem?

Dominik i Bernadetta oszukali widzów „Love Never Lies”?

Jedna z par dała widzom szczególne emocje, a mowa tutaj o Bernadecie i Dominiku. W programie mówili, że są od roku i zapewniali, że bardzo się kochają. Jednak już po pierwszym odcinku polały się łzy, na jaw wyszły liczne zdrady Dominika i związek nie przetrwał próby.

Ostatnio Fame MMA ogłosiło nowych zawodników, a wśród nich znalazł się Dominik, który zawalczy po raz pierwszy z Medusą.

Miałam zobaczyć jeden odcinek „Love Never Lies Polska”, a skończyłam wszystkie w jeden wieczór (RECENZJA)

Teraz Dominika Jaxu wyznał w podcaście Szalonego Reportera, że ich związek z Bernadettą był udawany. Powiedział, że byli tylko znajomymi i to Bernadetta jako pierwsza wpadła na pomysł, żeby pójść do programu. Trzeba przyznać, że takich ekscesów jeszcze nigdy nie było w żadnym programie.

  • Ja bym powiedział, że jestem znany z Netflixa… – zaczął Dominik.
  • Tak. I Cię nikt nie lubi – dodał Szalony Reporter.
  • No. Nikt mnie niestety nie lubi – przyznał Dominik. Sprawa wyglądała następująco. To był program Love Never Lies na netflixie. To było pierwsze reality show netflixa na Polskę. No i sprawa wyglądała następująco: moja koleżanka napisała do mnie „Słuchaj, jest casting dla par. Sądzę, że Ty idealnie się nadajesz do telewizji. Czy nie chciałbyś ze mną pograć trochę, poaktorzyć jako para w programie?” – wyznał uczestnik Love Never Lies.
  • Czyli to był casting dla par, ale Wy parą nie byliście, tylko po prostu poszliście tam jako znajomi, tak? – dopytał Szalony Reporter.
  • Dokładnie tak – powiedział Dominik.
@szalonypodcast #loveneverliespolska #zdrada #dc #viral #szalonyreporter ♬ dźwięk oryginalny - Szalony Podcast

Bernadetta do dziś jest innego zdania. Twierdzi, że Dominik teraz przyjął taką narrację, żeby się wybielić, a jak wiemy, spadł na niego ogromny hejt za swoje zachowanie w programie.

Widziałam i jestem zażenowana. Jak bardzo, ktoś wyciera sobie kimś twarz, żeby się wybielić – skomentowała Bernadetta.

Jędrzej i Bruno o LOVE NEVER LIES. Kogo faworyzowała Maja Bohosiewicz? (CAŁY WYWIAD)

pasekkozak